izlietoto produktu apskats / empties VI

 

// SEJAI //

Madara Moon Flower tonējošais fluīds patiks tiem (t.sk. man), kuri tonālā krēma vietā iecienījuši lietot viegli tonējošus BB krēmus. Šim fluīdam piemīt dabiska smarža un viegli rozīga nokrāsa. Nomaskē pavisam nedaudz, vairāk mitrina un izlīdzina un padara vienmērīgāku kopējo ādas toni. Ļoti, ļoti patīk! Vairāk lasi šeit.

Bio2You Omega 3-6 serums, ādas antidepresants šeit pieminēts tika jau februārī, kad aktīvāk iepazinos ar vairākiem Latvijas kosmētikas ražotāja Bio2You produktiem un rakstīju mēneša favorītu listi. Manas domas nav mainījušās – varu droši apgalvot, ka šis ir viens no labākajiem serumiem, kādu esmu lietojusi ( efektivitātes ziņā līdzvērtīgs Dr. Hauschka nalts serumam ) Vienvārdsakot, wow! Sākumā to lietoju neregulāri, bet, kad ievēroju, cik skaisti tas nomierina, salabo un pabaro manu ādu, lietoju katru dienu un pilnā pudelīte āri vien kļuva tukša. Noteikti iegādāšos atkārtoti!

Kiehl’s enerģizējošo masku ar kurkumu un dzērveņu sēkliņām lietot atcerējos brīžos, kad jutu, ka sejas ādai nepieciešams kas vairāk par vienkāršu attīrīšanu jeb brīžos, kad bija neieciešams skrubis. Masku ir viegli uzklāt, tā manāmi atsvaidzina, attīra un pabaro nogurušu ādu .Tās notīrīšana no sejas nereti sagādāja problēmas un pēdējā lietošanas reizē likās, ka maska iepakojumā ir nedaudz izkaltusi, bet citādi – labs papildinājums sejas masku cienītājiem. Ritas komentāru par šo maskau atradīsi šeit.

bio2you seruma


// ĶERMENIM //

Uoga Uoga ziepes ar kadiķu ogām un bambusa kokoglēm iepakojumā izskatījās daudz, daudz foršāk kā to reālā lietošana ikdienā. Manai patikšanai ziepes vairāk saglabātu savu cietību un nepaliku gaužām glumas. Plusiņš par melno krāsu, aromātu un ideju, bet mīnusiņš nedaudz nepraktisko lietošanu.

Margarita intīmās higiēnas mazgāšanas līdzeklis ir, manuprāt, droša opcija ikdienas lietošanai. Līdzeklis ne ar ko īpašu neizcēlās un šajā gadījumā tas ir pat ļoti labi, jo, ja runa iet par intīmo higiēnu, nevēlamies ne kādu konkrētu aromātu vai sajūtu, vai sniegtu efektu… vēlamies, lai tas pilda savu darbu un neliek par sevi manīt.

Rituals Hammam Olive Secret mitrinošā dušas pasta ir dievīga ( …arī šīs pašas līnijas ķermeņa skrubis)! Tās lietošana parastu dušas apmeklējumu tik tiešām spēj padarīt par SPA rituālam pielīdzināmu pieredzi. Ļoti, ļoooooti svaigs un noturīgs aromāts, īpaši mitrinošas īpašības. Ārkārtīgi vērtīgs papildinājums tiem, kuri vēlas ko vairāk par parastu dušas želeju.

IMG_1191

 

Stenders serums ķermeņa kontūru nostiprināšanai izlietots tika pārsteidzoši īsā laika posmā, jo, pirmkārt, tam ir patīkami atsvaidzinošs aromāts, otrkārt, serums ir īpaši vieglas konsistences, tāpēc pie katras lietošanas to izspiest sanāk daudz lielākā daudzumā kā, piemēram, kermeņa balzamu vai sviestu. Par to vai tas tiešām nostiprina ķermeņa kontūras… šaubos, bet serums ir labs. Īpaši karstākajiem vasaras mēnešiem, kad pēc dušas neko daudz vairāk uz ķermeņa smērēt nav vēlmes.

GUSTO mango roku krēms diemžēl bija ierakts produktu kalnos un aizmirsts līdz derīguma termiņa beigām. Neskatoties uz to, ka iepakojums vēl pilns, vēlējos to iekļaut iztukšoto produktu sarakstā un atzīmēt, ka tas lielisks produkts īpaši sausai roku ādai. Lai gan iepakojums ir salīdzinoši neliels, biezā konsistence palīdzēs tam kalpot ilgi un mitrināt īpaši rūpīgi. Pēc derīguma termiņa beigām, produkts vēl ir lietojams, bet aromāts no izteikti patīkama kļūst par uzmācīgi nepatīkamu. Mana kļūda.

Beate_clear

One response

  1. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2016.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s