Neaizmirstamais Egg Chair + KONKURSS sadarbībā ar Radisson Blu Elizabete Hotel!

Liekas, ka jebkurš no mums vismaz vienu reizi dzīvē ir redzējis vai varbūt pat izbaudījis dāņu arhitekta un dizainera Arne Jacobsen 1958. gadā veidotā krēsla Egg komfortu. Izrādās, ka tā dizains tika radīts īpaši Kopenhāgenā meklējamās viesnīcas Royal Hotel  vestibilam un recepcijas zonai. Arne bija autors arī viesnīcas ēkas un visu tur atrodamo mēbeļu dizainam.

Radisson Blu viesnīcu tīkls ir daļa no šī pasaules slavenā dizaina vēstures, tāpēc, svinot šo faktu, līdz augusta beigām Radisson Blu Elizabete Hotel dizaina viesnīcā, Elizabetes ielā 73 apskatāma šim krēslam veltīta ceļojošā izstāde, bet šeit, femmefarfalle.com konkurss…

Radisson-1

kresli

 

Katram no mums mājoklī ir kāds interjera elements ( krēsls, dīvāns, vāze, glezna..), kas, līdzīgi kā Egg krēsls Radisson Blu pasaules viesnīcu tīklā, kļuvis par neatņemamu tā sastāvdaļu. Tas kļuvis mīļš, lolots un neaizvietojams. Mēs labprāt redzētu un iepazītu tavējo… Iesūti foto, kur skaisti redzams šis interjera elements, iepazīstini mūs ar nelielu stāstu (kā, kāpēc, cik ļoti..) un laimē dāvanu karti 70eur vērtībā no Radisson Blu Elizabete Hotel restorāna C.U.T.

Radisson-1-3

Untitled-2

Radisson-2

 

KONKURSS NOSLĒDZIES! Rezultātus meklē šeit!

// KONKURSA NOTEIKUMI

Stāstu ( no 3 teikumiem līdz 3 rindkopām) ar pievienotu foto iesūti mūsu epastā femmefarfalle@gmail.com vai publicē savā Instagram kontā, pievienojot tēmturi #FemmeFarfalleEgg. Iesūtīšanas laiks līdz trešdienas, 31.augusta plkst. 21:00. Konkursa uzvarētāja vārdu paziņosim 2. septembrī, femmefarfalle.com Facebook lapā. Tiekamies stāstos!

Radisson-3

Radisson-4

RitaBeate

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s