monthly favorites / July 2016

// Katrīna Kalniņa Ceramics krūzīte. Mana mīļā pilsēta Cēsis tik tikko nosvinēja 810 gadu jubileju. Svētku ietvaros tika organizēts ļoti plašs amatnieku tirdziņš, kur vienā no stendiem uzreiz pamanīju ārkārtīgi skaistas, balta porcelāna krūzītes. No dažāda dizaina krūzītēm izvēlējos tieši šo, jo ļoti iepatikās tās interesantā (platāka, seklāka), lakoniskā forma un smalkās pumpiņas. Jāatzīst, ka tā nav pati ērtākā satveršanai un turēšanai aiz osītes, bet bauda acīm ir viss, kas man nepieciešams.

// Masterchef Australia 8. sezona šajā mēnesī ir vienīgais raidījums, kuram  atvēlu savu laiku. Ja kādreiz ir redzētas oriģinālās, Amerikas Masterchef sērijas – aizmirsti! Lai gan vizuāli un saturiski šiem raidījumiem ir ievērojamas līdzības, austrāļi šovu izveidojuši neskaitāmas reizes saturīgāku un tiešām interesantu kulinārijas entuziastiem. Katras sērijas laikā iemācos ko jaunu, iepazīstu neredzētas tehnikas un iegūstu neskaitāmi daudz idejas gatavošanai. Iesaku!

DSC_0084

// Virtuves…. es nespēju pārstāt uz tām skatīties. Ir dienas, kad virtuves interjera fotogrāfiju pētīšanai veltu vairāk laika kā vajadzētu. Piemēram, šī virtuve un šī virtuve, un vēl visas pārējās nomana Pinterest konta. Ir kurp tiekties!

// Karameļu biezpiena sieriņa saldējums “Kārums”. Lai gan ikdienā no piena produktiem esmu atteikusies ( ..lai dzīvo rīsu piens!), no Food Union atvestās dāvanas, kastes ar jaunajiem “Kārums” sieriņiem atteikties nespēju. Kad piena produkti vēl bija atrodami manā ēdienkartē – zilā iepakojuma “Kārums”  sieriņš bija viens no maniem mīļākajiem našķiem, tāpēc nekāds brīnums, ka lēnām, pamazām tas atrada vietu manā ēdienkartē. Garšīgs! Vienīgais tehniskais mīnuss šim saldējumam ir glazūra, kura ļoti naski vēlas atdalīties un nokrist zemē.

//  Madara SOS Hidro-Reģenerējošais krēms. Silti, vasarīgi laikapstākļi parasti ir labs sākums manas sejas ādas labsajūtai, tomēr novēroju, ka tai joprojām pietrūka vēlamais mitrums un veselīgais mirdzums. Šī iemesla dēļ, mēneša sākumā nolēmu pieturēties pie maksimāli vienkāršas sejas kopšanas rutīnas un tās pamatā lietot tieši Madara SOS krēmu sejai (no rīta un vakarā pēc sejas attīrīšanas). Rezultāti tiešām ir manāmi –  sejas āda liekas ievērojami mierīgāka, veselīgāka.

Beate_clear

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s