manas 3 mīļākās fitnesa kustības ķermeņa skaistumam un spēkam + KONKURSS!!!

Reiz jau minēju, ka viena no 10 dāvanām, kuru ik dienas dāvinu savam ķermenim ir 25 brīvas minūtes, kuras veltu aktīvākiem vingrinājumiem – pilatēm, skriešanai, yogai utt. Izmēģināts ir daudz, bet šeit būs mani 3 mīļākie vingrinājumi, kurus nereti pievienoju kā bonusu dienas fiziskajām aktivitātēm…,lai arī kādas tās būtu. Katru no zemāk redzamajiem vingrinājumiem izpildu vismaz 15 reizes ar 2 atkārtojumiem – smukākam puncim, formīgākām kājām un dibenam. Kvalitatīvi izpildīti tie tik tiešām sniedz vēlamos rezultātus. Pamēģināis kopā ar mani?

 

Balsts uz rokām ar pietupienu. Yogas iedvesmots vingrinājums lokanībai, vēdera muskulatūrai, kājām un rokām

// Nostājies balstā uz rokām un, veidojot 90 grādu leņķi, maksimāli tāli iesēdies ceļos. Kad tas izdarīs, atgriezies balsta pozīcijā. Šo vingrinājumu izpildi lēni, sajūtot katru iesaistīto muskuli.

plank

plank2

plank3

 

Balsts uz sāna ar pievilkšanos. Vēdera un muguras muskulatūrai (..jeb mīlas rokturīšiem).

// Ar taisnām kājām nostājies balstā uz elkoņa (ievēro, lai ķeremenis būtu taisns, nebūtu sasvēries uz vienu vai otru pusi), brīvo roku pacel gaisā, tad virzi gurnu lejā līdz paklājiņam un lēni virzi to atpakaļ sākuma pozīcijā. Šo vingrinājumu izpildi vismaz 15 reizes ar katru sānu.

sideplank

sideplank2

 

Pulsējošie pietupieni ar rotāciju. Sēžas, kāju, muguras muskulatūrai.

// Pacel rokas augšā gar ausīm un maksimāli zemu iesēdies ceļos ( svarīgi, lai, skatoties uz leju, Tu joprojām redzētu savus pirkstu galus), tad veic rotāciju – iztaisnojies un, rokas virzot uz sāniem, sagriezies pa labi vai kreisi. Centies izveidot taisnus leņķus. Tad rotācijā iztaisno rokas taisnas un virzi sevi sākuma pozīcijā. Šo vingrinājumu izpildi 15 reizes uz katru sānu.

chair

chair2

chair3

Kuri ir Tavi iecienītākie vingrinājumi? Padalies šeit, raksta komentāru sadaļā! Trīs komentāru autoriem dāvināšu LaktoPRO dāvanu komplektu – 10 LaktoPRO dzērienus un smūtija glāzi! 

Mīļš paldies jums visām par komentāriem! Konkurss noslēdzies, rezultātus meklē šeit.

 

Ieskaties :

// 10 DĀVANAS ĶERMEŅA SKAISTUMAM UN SPĒKAM

// 3 VASARĪGI NAŠĶI ĶERMEŅA SKAISTUMAM UN SPĒKAM

Beate Femme Farfalle

Advertisements

10 responses

 1. Labrīt! Mani iecienītākie vingrojumi ir no fizioterapijas klāsta – pamocīt kādas 40 minūtes sevi. Parasti tur ietilpst diezgan daudz un dažādi vingrojumi rokām, kājām, mugurai un dvēderam, bet mani mīļākie ir tieši vēdera presei veltītie (plankings, mīšanās guļus uz muguras, guļot uz muguras kāju pacelšana un nolaišana utt. tos es var pildīt nenogurstoši). Tā pat man patīk noslēguma daļa ar staipīšanos. Lai forši!

  Liked by 1 person

 2. Instagram’ā nejauši uzgāju @beachyogagirl, kura ne tikai rāda kādas pozas, bet arī vingrinājumus, lai kādreiz spētu nonākt līdz vienai vai otrai pozai (es tā vienkāršā valodā, jo pati ar jogu nenodarbojos, bet vingrojumi ir forši).
  1. Primitīvs, bet man ļoti patīk: https://www.instagram.com/p/BAIIyxBSHEG/?taken-by=beachyogagirl
  2. Priekš kāju muskuļu pastiepšanas: https://www.instagram.com/p/BGBDVY1yHEe/
  3. Tā kā man izteikti vājā vieta ir rokas, tad cenšos pildīt vingrinājumus rokām un iestāstīt sev, ka ļoti, ļoti patīk :D

  Liked by 1 person

 3. Patiesībā esmu pārsteigta par to, cik lieliski darbojas visparastākie pietumieni, piepumpēšanās un planks. Tie tad arī šobrīd ir mani iecienītākie. Noteikti pamēģināšu balstu uz rokām ar pietupienu – izskatās labi!

  Liked by 1 person

 4. Mani mīļākie vingrinājumi kurus mājās izpildu ir:
  1. Pietupieni stingram dupsim, ar hantelēm rokās vai ar fitnesa bumbu veicot dziļos pietupienus;
  2. Izklupieni ar hantelēm;
  3. Vēdera prese.

  Liked by 1 person

 5. Manos favorītos ir šie: Jillian Michaels Body Revolution video (nepildu secīgi kā programmu, bet labprāt izmantoju atsevišķus video), 8min ABS un 8mins buns programmas un arī Morning joga fix no youtube dzīlēm. Ja kāds atsevišķš vingrinājums – tad dziļie pietupieni ar hanteli :)

  Liked by 1 person

 6. 1.patīk planka
  2.pietupieni, ko pat pankūkas cepot pildu (15 pietupieni un pankūku var mest riņķī :D)
  3.un vēl mēģinu visādus lokanības vingrinājumus, arī pateicoties instagram iekūlos jogistu bariņā, jēziņ!!! tur meitenes spēj bezmaz vai sasiet sevi mezglā

  Liked by 1 person

 7. Mani iecienītākie vingrinājumi ir tie pēc kuriem es nākamajā dienā sajūtu ķermeni! :) Man tās vieglās sāpes patīk, jo tad esmu lepna, ka esmu kaut ko darījusi! :)))))
  1. Pietupieni. Bet tādi jaudīgie, uzliekot kāju aizmuguriski uz kastes un dziļi pietupjoties. Šie jūtas uzreiz!
  2. Vēderpresīte. Lai gan līdz izcilam vēderam vēl gabaliņš, ko doties, bet ik reizi, ka veicu vēderpreses vingrinājumus es jūtu, ka presīte ir un viss notiek pamazām!
  3. Planks. Stiprinam visu ķermeni!

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s