izlietoto produktu apskats / empties V

Dr. Hauschka nakts serums no visiem zemāk minētajiem bija tas produkts, kura izlietošanas brīdi sagaidīt negribēju itin nemaz. Manai vairāk sausajai ādai ļoti piemērots, viegls serums bez izteikta aromāta. Vairāk par to uzrakstīju šiet. Nelielā izmēra tūbiņa man kalpoja gandrīz sešus mēnešus.

Margarita olu šampūns & balzamsPar šampūnu šoreiz smagi kļūdījos. Patiesība ir tāda, ka pēc mazgāšanas mati ātri paliek netīri/taukaini un smagi.  Iepriekš minētais, labais efekts matos turās tikai pirmo dienas daļu. Bonusā sabojāju arī galvas ādu. Matu maska/balzams ir ļoti ok, bet liekas,ka matu vairāk attīrīja, nevis ievērojami pabaroja.

MOSSA antioksidantu dienas krēms ar mellenes vitamīnu E, manuprāt, ir perfekti piemērots siltajiem vasaras mēnešiem, kad izvēle vairāk sniedzas pēc vieglas konsistences krēma, kurš ātri iesūcas ādā un neatstāj produkta pēdas. Manai vairāk sausajai ādai šis krēms visbiežāk bija pārāk viegls (tāpēc, ja nepiciešams, uzklāju to 2 vai 3 kārtās), bet kā palika siltāks un āda atguva dabisko mitrumu – izbaudīju gan tā vieglo konsistenci, gan vieglo melleņu aromātu.

IMG_2440-3 copy

Dove Oxygen kondicionieris patika ievērojami labāk kā šīs Oxygen sērijas šampūns (…kurš joprojām stāv puslietots). Mīkstina matus un padara tos vieglus. Lieliski smaržo. Žēl, ka šampūns bojā manu galvas ādu, citādi būtu absolūti perfekts šampūna un kondicioniera duets.

Oriflame The One IlluSkin konsīlers ir ļoti laba opcija vieglam ikdienas grimam. Īpaši tumšus lokus zem acīm tas pilnībā nenosegs, tikai piesegs. Ja uzklāsi vairāk par vienu plānu kārtiņu, pastāv liela iespēja, ka tas sāks smērēties un sakrāsies krunciņās.

Artistry Hydra-V barojošs krēms sejai ir viens no dārgākajiem sejas kopšanas līdzekļiem, kuru bijusi iespēja lietot un jāsaka, ka produkta kvalitāte no cenas daudz neatpaliek. Iegūsi to par ko būsi samaksājis. Nekādus brīnumus nenovēroju, bet krēms bija patīkams lietošanai, manu nedaudz sauso sejas ādu pabaroja pietiekami, papildus problēmas neveidojās. Patīkami!

Stenders liepziedu ķermeņa losjons ir viens no vairākiem šī zīmola piedāvātajiem losjoniem, kuru bijusi iespēja izmantot.  Visi tie ir vienādi, atšķiras tikai aromāts. Aromāta ziņā šis noteikti nebija mans favorīts ( to atradīsi šiet), bet izlietoju līdz pēdējai pilītei, jo patīk gan sniegtais rezultāts, gan lietošanas ērtums.

Dziļi mitrinošs ķermeņa pieniņš ar ābeļziedu aromātu Jau iepriekš esmu minējusi, cik parocīgi šie ķermeņa losjoni ir līdzņemšanai uz sporta klubu. Losjons ātri iesūcas, neatstāj lipīgu virskārtiņu, jauki smaržo. Šo lietoju praktiski katru dienu, ļoti patīk! Arī aromāts.

Dove Nourishing oil care kondicionējošs izsmidzināmais līdzeklis noteikti ir viens no maniem matu kopšanas līdzekļu favorītiem! Patīk gan tā aromāts, gan produkta vieglums ( pēc izsmidzināšanas mati nekļūst smagi, nepieplok) un ērtā lietošana. Līdzekli var izsmidzināt un atstāt gan mitros, gan sausos matos. Tas labi mitrina sausos matu galus un savalda izspūrušos galiņus. Pudelītes saturs ekonomisks, lietoju vairākus mēnešus.

Beate Femme Farfalle

 

 

 

2 responses

  1. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VII « femmefarfalle.com

  2. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties XI « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s