monthly favorites / June 2016

 

// Madride bija skaista. Mēneša sākumā uz dažām dienām aizmuku atpūsties un aizmirsties Spānijā. Iepriekš neplānoju absolūti neko – ne vietas, kuras apmeklēšu, ne kafejnīcas, kurās baudīšu dzērienus… un bija lieliski! Tik vien kā pilsonim ar bezglutēna zīmogu pasē nedaudz sarežģītāk atrast vietas, kur iekrāt enerģiju, bet arī tās atradās! Nu jau ceru uz atgriešanos un jaunu galamērķi – Barselonu!

madrid

// SprayTan Riga.  Ja arī Tu skaistu vasaras iedegumu apbrīno uz citu cilvēku ķermeņiem, ne savējā, tad noteikti iesaku Tev doties uz SprayTan Riga salonu Martas ielā 9. Tur pilnīgi nekaitīgā veidā,  dažu minūšu laikā ieguvu sen kāroto, zeltaini brūno iedegumu un pirmo reizi spogulī ieraudzīju daudz citādāku atspulgu. Āķis lūpā! Perfekti pirms izlaidumiem, kāzām, ceļojumiem…

Iedeguma uzklāšana visam ķermenim maksā 20eur. Turēsies aptuveni 10 dienas ( manā gadījumā, esot Spānijā, tās bija 7 dienas, jo + 34 grādu siltums un tam sekojošā regulārā duša darīja savu “kaitējumu”). Spray Tan Riga meitenes Tev visu sīki un smalki pastāstīs un ieteiks labāko – nebaidies un aizej, Tev patiks!

 

// Girlboss. No katra jaunā ceļojuma mājās sev atvedu un uzdāvinu kafijas krūzīti. Ja izdodas atrast, ideālā variantā tā ir bez redzētās valsts vai pilsētas simbola (..,lai gan jāsaka,ka Starbucks krūzītes nezināmu iemeslu dēļ vienmēr ir liels kārdinājums). Te nu viņa ir. Skaistā, rozā, #girlboss krūzīte no Madrides ar atgādinājumu neuztvert dzīvi (…un karjeru) tik nopietni…

girlboss

 

// Sniega bumbas ar burkāniem. Pateicoties jaukajai zīmola TRIKATA komandai, pēdējos mēnešos man vairākkārtīgi bijusi iespēja nobaudīt viņu piedāvātos produktus. No nogaršotā tieši šīs sniega bumbas atmiņā palikušas visspilgtāk, jo garšās, manuprāt, tiešām unikālas un baudāms produkts. Sniega bumbas nesatur mākslīgus konservantus. Produkta termiņa pagarināšanai tiek izmantoti dabīgi konservanti… rapšu eļļa, ķiploks un rozmarīns. Ja garšo burkāni, garšo biezpiens un neiebilsti pret lielāku daudzumu eļļas – iesaku!

trikata siera bumbas

 

// Madeleine Shaw. Tikai pāris dienu laikā, šķiet, būšu pāršķirstījusi visu viņas blogā pieejamo informāciju, pārskatījusi visus viņas Youtube kanālā atrodamos video. Tagad tikai jāpasūta grāmatas. Viņai ir 26 gadi, viņa ir no Austrālijas, bet šobrīd dzīvo Londonā, viņa zin ko dot ķermenim, lai tas būtu vesels un laimīgs, viņa ir lieliska!

// AccuWeather app. Aplikācija, kurā šomēness ieskatījos tik pat bieži cik savā Instagramā. Ne tik daudz, lai redzētu, kāds laiks sagaidāms turpmāko stundu laikā, bet, lai saprastu, kāds laiks ir konkrētajā mirklī. AccuWeather aplikācijas galvenais pluss – tā norāda temperatūru, kuru redzam termometrā un to, kā šo temperatūru izjutīsim uz savas ādas ( ņemot vērā vēju, sauli utt.). Termometrs varbūt rāda +30, bet saule un neesošais vējšs mums liks justies kā +36 grādu siltumā. Nu tā, ērti!

Beate Femme Farfalle

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s