summer travel essentials

Tik tikko esmu atgriezusies no skaisti saulaina atvaļinājuma Spānijā. Kamēr čemodāni vēl nav sakārtoti un pakārtoti ierastajam dzīves ritmam, vēlējos padalīties ar pāris lietām, kuras laimīgi atrada vietu manā kosmētikas maciņā. Ja arī Tu nākamajās nedēļās plāno tuvāku vai tālāku ceļojumu (…mūzikas festivāli un Līgo road trips uz laukiem skaitās) – ieskaties, Tev noteikti noderēs :

travel essentials summer

// antibakteriālās mitrās salvetes – ļoti nepatīk lipīgu, netīru roku sajūta, tāpēc šīs manā somā atrodas vienmēr, neatkarīgi no tā uz kurieni un uz cik ilgu laiku dodos. Iesaku iegādāties salvetes, kuras paredzētas intīmo zonu kopšanai, jo tad tās varēsi izmantot gan tiešajam nolūkam, gan, piemēram, sejas un citu jutīgāku zonu veiksmīgai attīrīšanai.

// lūpu balzams – īpaši lidojumu laikā, pat ja sausas lūpas nav lielākā ikdienas problēma, tās vienmēr pamanās kļūt izslāpušas pēc mitrināšanas. Viens balzams lielaja koferī, viens pie rokas vai kabatā.

// ūdensnoturīga skropstu tuša – ja ikdienā mierīgi iztieku ar parasto skropstu tušu, tad ceļojot vienmēr izvēlos ūdensnoturīgo, jo vai nu mitrais gaiss vai ļoti karstais laiks, bet kāds no apstākļiem vienmer pamanīsies sabojāt pat vislabākās skropstu tušas noturību.

// L’Oreal Nude Magique Cushion tonālais krēms – tā praktisko pusi īpaši izbaudīju pārlidojumu laikā un brīžos, kad aši vēlējos pielabot meikapu. Bez vieglās konsistences tonālā krēma, nelielajā iepakojumā atrodams arī spogulītis un sūklītis tonālā krēma uzklāšanai, tā kā ērtāku tonālo krēmu ceļošanai man tik tiešām ir sarežģīti iedomāties. Rokas paliek tīras, atsevišķs spogulītis nav nepieciešams – win & win! Krēma noturība nav perfekta, taču arī problēma to ik pa pāris stundām nedaudz pielabot.

// SPF krēms sejai un ķermenim – …,jo mēs visas jau vismaz 10 reizes esam dzirdejušas, cik svarīgi ir aizsargāt ādu no saules kaitīgās ietekmes arī dienās, kad tieši saules stari nav redzami.

// kokosriekstu eļļa – tai ir tik daudz un dažādi pielietojumi, ka ir tik tiešām muļķīgi to nesagatavot līdzņemšanai. Kokosiekstu eļļa notīrīs iepriekš minēto ūdensnoturīgo skropstu tušu, palīdzēs bagātīgi mitrināt ādu uz ķermeņa un sejas, būs labs SPF krēma aizvietotājs ( jau pie saules pieradušai ādai) utt.

Beate Femme Farfalle

 

3 responses

  1. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties X « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s