Skaistumkopšanas produktu apskats / 3.daļa KIEHL’S

Izrādās, ka visus tos skaistumkopšanas produktus, kas pašreiz atrodas manā vannasistabā, var ieformēt četru ierakstu sērijā. Pirmajā stāstīju par Madara, otrajā par Uoga Uoga, tagad laiks ķerties klāt Kiehl’s. Lai gan mani līdz galam neiepriecina Kiehl’s kosmētikas sastāvs, tomēr uz brīdi šis zīmols ir iekļuvis manā ikdienas superproduktu sarakstā. Trīs dažādas maskas un viens toniks. Par visu sīkāk zemāk!

Cilantro and Orange Extract Pollutant Defending Masque

Šī maska ir jāatstāj iedarboties uz nakti, kad pēc 5 minūtēm ir notīrīta tās ķēpīgākā daļa. Pēc šīs maskas tūlītēju efektu nejutu, taču sejas āda vēl ilgi ir garšo pēc maskas, kas mani pagalam mulsināja. Lai arī maska kārtīgi notīrīta, seja vēl visu nākamo dienu ir salda, ko var just vien aplaizot lūpas. Manai jutīgajai kombinēta tipa ādai šī maska patika, taču priekšroku tomēr dotu kādai no zemāk minētajām.

Beauty-1

Turmeric and Cranberry Seed Energising Radiance Masque

Sejas āda pēc pirmās (!) maskas lietošanas mirdz. Graudiņi ir palieli un jābūt uzmanīgam, ja ir jutīgāka sejas āda, kāda tā ir man. Es to noskaloju ar ūdeni, izlaižot skrubēšanas daļu. Ja varētu, tad lietotu katru dienu, jo rezultāts tiešām ir pamanāms.

Beauty-2

 

Ultra Facial Overnight Hydrating Masque

Lai arī mana āda nav sausa, tomēr efekts pēc šīs maskas lietošanas ir pamanāms. Arī šī ir jāatstāj uz sejas ādas pa nakti, noslaukot lieko maskas slānīti. No rīta gan sejas āda ir nedaudz lipīga, taču to nomazgājot, tā paveras tīra un pabarota. Šī maska tomēr ir mans favorīts!

Beauty-3

Cucumber Herbal Alcohol-Free Toner

Ļoti maigs, ideāls lietošanai ikdienā. Mazliet mulsina tā smarža – un tā nav pat līdzīga gurķīšiem. Tas patīk manai ādai, taču sastāva un smaržas dēļ diez vai sniegtos pēc nākamā iepakojuma.

Beauty-4

Rita_clear

2 responses

  1. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VI « femmefarfalle.com

  2. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VII « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s