3 vasarīgi našķi ķermeņa skaistumam un spēkam

Pirms dažām nedēļām pastāstīju jums par 10 dāvanām, kuras ik dienas cenšos uzdāvināt savam ķermenim, lai tas būtu ne tikai skaists, bet arī spēcīgs. Šo tēmu vēlējos paturpināt, tāpēc šoreiz dalos ar  3 dažādu veselīgo un spēcinošo našķu receptēm, kuras pagatavot cenšos vairākas reizes nedēļā. Tie ne tikai perfekti piemēroti izsalkuma brīžos starp lielākām ēdienreizēm, bet arī enerģijas iegūšanai pirms un enerģijas atjaunošanai pēc fiziskām aktivitātēm. Pārbaudīts!

H39A2363 copy

Spēcinošās rīsmaizītes. Ar rīsu galetēm var izpausties kā nu sirds kāro, tieši šī iemesla dēļ tās vienmēr atrodamas manā virtuves plauktiņā. Pēc konkrētās dienas sajūtām – tas var būt gan sāļais, gan saldais našķis. Vēl – sagatavotas tās ērti var paņemt līdzi uz darbu vai piknikam. Manas pēdējā laikā mīļākās kombinācijas:

Variants nr. 1 // Rīsu galetes +  avokado + šķipsniņa sāls + smalki rīvēts siers.

Variants nr. 2 // Rīsu galetes + banāna šķēlītes + linsēklas + vecmāmiņas ievārījums vai zemesriekstu sviests

 

H39A2312 copy

Piena proteīna čia sēklu aisbergi. Noteikti būsiet dzirdējuši par čia sēklu pudiņiem. Šī ir pudiņa vasaras versija, jo pēc pagatavošanas to liksim nevis ledusskapī, bet saldētavā. Ārkārtīgi atsvaidzinošs un enerģiju sniedzošs našķis vasaras karstākajām dienām.

// Lakto PRO ar dabīga piena proteīnu un vitamīniem + 1 ēd. k. kokosriekstu eļļa + čia sēklas + saldētas vai svaigas ogas (upenes, mellenes, zemenes, avenes utt.) 

Neliela izmēra traukā vispirms savieno Lakto PRO dzērienu, čia sēklas un ogas (daudzums pēc izvēles). Kokosriekstu eļļa nepieciešama šķirdrā formā, tāpēc to vispirms kārtīgi sasildi, tad nedaudz ļauj atdzist un tikai tad pievieno pārējām sastāvdaļām. Kad tas izdarīts un šķidrā masa rūpīgi samaisīta,  liekam saldētavā uz nakti vai līdz tā pilnībā sacietējusi.

 

vegānā šokolāde

Mandeles vegānajā šokolādē pavisam noteikti kļuvis par manu pašu, pašu mīļāko saldumu, kuru pēc pagatavošanas grūti neapēst vienā piegājienā… un rieksti man nemaz tā īsti negaršo. Šī kombinācija ir ne tikai īpaši veselīga ( kakao ir lielisks magnija un dzelzs avots),  bet arī fantastiski garda, es apsolu!

// 100 g mandeles + 2 ēd.k. kokosriekstu eļļa + 2 ēd. k. 100% tīra kakao pulvera + 1 ēd.k. medus + 1/2 tēj.k. Marejas upes vai rozā himalaju sāls

Vispirms jāpagatavo šokolāde – uz lēnas uguns, katliņā sasilda un vienmērīgā masā samaisa kokosriekstu eļļu, šķipsniņu sāls, kakao un medu. Kad tas izdarīts, pievieno mandeles, rūpīgi apmaisa un pārvieto veidnē, kurā ļaus tai sacietēt un ieņemt iegūt vēlamo formu. Liek saldētavā līdz šokolāde pilnībā sacietējusi. Pirms pasniegšanas pārber Marejas upes sāls gabaliņiem. Gatavs!

Beate Femme Farfalle

Advertisements

3 responses

  1. Pingback: manas 3 mīļākās fitnesa kustības ķermeņa skaistumam un spēkam + KONKURSS!!! « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Mana rīta ēdienkarte « femmefarfalle.com

  3. Pingback: Lielisks pusdienu pārtraukums « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s