Veselīgo uzkodu abonēšanas serviss / Dabas Kaste

Maija sākumā, iknedēļas atskaites bloga ierakstā,  pieminēju jaunu abonēšanas servisu Dabas Kaste, kas specializējušies tieši veselīgo uzkodu piedāvājumā. Par cik ar abām rokām (..un kājām) esmu PAR lieliskiem mazajiem uzņēmumiem, kuri piedāvā foršus, ikdienā noderīgus pakalpojumus, vēlējos par to pastāstīt nedaudz sīkāk.

IMG_2372 copy

IMG_2356 IMG_2353

IMG_2362

IMG_2361

IMG_2367

 

Dabas Kaste ik mēnesi piedāvā iespēju iepazīt un izmēģināt dažādas veselīgas uzkodas (saldumi, sāļajās uzkodas, dzērieni utt.) no pašmāju un ārzemju ražotājiem. Tās saturs iepriekš netiek izpausts, tāpēc to, kas tajā ir/būs atrodams, iespējams uzzināt tikai pēc saņemšanas.  

Piedāvājumā ir 2 veidu kastes ( 4 līdz 6 uzkodas vai 8 līdz 10 uzkodas) un dažādi abonēšanas laiki. Katrai kastei var pieteiktie līdz mēneša 10. datumam un tā tiek izsūtīta nedēļas laikā pēc pieteikšanās beigām.  Jūnijā gaidāma īpaša Līgo kaste,  kurā iekļauti tiks tikai un vienīgi Latvijā ražoti produkti!

IMG_2351

Aizvadītā aprīļa kasti vari apskatīt šeit, bet šī mēneša, maija kasti vari aplūkot šeit. Ja Tev patīk pārsteigumi, lielisks serviss un nevainīga našķošanās – noteikti iesaku! Katru kasti gaidu ar lielu nepacietību un jāatzīst, ka saņemtais pazūd zibenīgā ātrumā, jo tieši tik liela ir mana ziņkārība un radītais izsalkums! Ņam!

Beate Femme Farfalle

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s