Skaistumkopšanas produktu apskats / 2.daļa UOGA UOGA

Ar lietuviešu dabīgās kosmētikas zīmolu Uoga Uoga man ir pavisam īpaša draudzība – es ne vien nespēju iedomāties savu ikdienu bez Uoga Uoga produktiem, bet arīdzan esmu bijusi daļa no Uoga Uoga ģimenes, radot fotogrāfijas to mājaslapai. Manu skaistumkopšanas produktu stāsta pirmo daļu par Madara kosmētiku meklējiet šeit, taču tagad kārta otrajai. Pašlaik manā plauktiņā gozējas šie Uoga Uoga produkti :

uoga-2-3

green refreshment acu krēms

Šķiet šis ir mans acu krēmu favorīts – ātri iesūcas ādā un jūtami atsvaidzina ādu ap acīm. Neko sliktu nevaru piebilst. Nešaubies un pamēģini!

morning mojito ķermeņa losjons

Smarža ir fantastiska! Jūs taču atceraties, ka es esmu smaržu frīks? Šis ķermeņa losjons tiešām ir kā atsvaidzinošs mohito kokteilis ādai no rīta. Es gan to biežāk lietoju vakaros – esmu ļoti apmierināta. Tas ļoti ātri iesūcas ādā, pabarotu to, taču man ne īpaši ērts šķiet iepakojums – tā pumpītis strādā īpatnēji, ar laiku, protams, pie tā pierod. Pieļauju, ka šis varētu mulsināt, tikko iegādājoties produktu.

uoga-3-2

velvet skin sejas krēms

Ļoti labi pabaro ādu, superīgi smaržo un absolūti piemērots manai kombinētajai, jutīgajai ādai. Krēms ir salīdzinoši biezs, ja esi vieglu krēmu piekritējs, tad Tev labāk patiks ->

roses in bloom sejas krēms

Šis krēms ir daudz vieglāks, nekā Velvet Skin krēms. Tā kā esmu treknāku krēmu piekritēja, tad man šis ierindojas otrajā vietā. Roses In Bloom piemērots vairāk jutīgai ādai.

good night eļļa

Par to rakstīju šeit.

uoga-1-3

make it happen dušas želeja un jump into summer dušas želeja

Man kaut kā neveicas atrast savu dabīgo dušas želeju – gan Uoga Uoga, gan Madara izmēģinātās mani līdz galam nepārliecina. Es vēlos, lai tās intensīvāk puto – arī šīs. Kādi ieteikumi?

uoga-4-3

wild weed sejas toniks un spicy orange sejas toniks

Abu toniku sastāvā ir alkohols, kas manai ādai tomēr nav piemērots – lai gan ļoti minimāli, tas tomēr sausina manu ādu. Ikdienā tos nelietoju, taču ņemu līdzi izbraukumos, to ērtā tilpuma dēļ. Ja man būtu jādod priekšroka kādam no šiem, vēlreiz iegādātos Spicy Orange – tā smarža ir absolūti perfekta, apelsīns, kanēlis, piparmētra, rozmarīns, mm..

never sleeping beauty pūderis

Viegls, noturīgs, lieliski pilda savu funkciju. Arī par šo varu teikt tikai un vienīgi labus vārdus. Uoga Uoga birstošajiem pūderiem pieejama plaša toņu gamma – esmu pārliecināta, ka katrs atrastu savu toni.

stars on my face lūpu spīdums

Esmu matēto lūpu krāsu piekritēja, taču šis lūpu spīdums tomēr mani ir pārliecinājis. Vienīgais lielais mīnuss ir tā nenoturība – šeit nu būs jāsprot, vai lemsi par labu dabīgumam, vai noturībai. Katrā ziņā iesaku pamēģināt!

Rita_clear

3 responses

  1. Uoga Uoga riktīgi laba kosmētika ! Tas Mohito losjons smaržo fantastiski :)) Piekrītu par lūpu spīdumu – noturība ir lielākais mīnuss, taču toņi ir skaisti.

    Like

  2. Pingback: Skaistumkopšanas produktu apskats / 3.daļa KIEHL’S « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s