10 dāvanas ķermeņa skaistumam un spēkam + KONKURSS!

Patiesībā tikai pavisam nesen tā pa īstam sāku pievērst uzmanību savam ķermenim – sāku vairāk tajā ieklausīties, to vairāk lutināt un cienīt.  Jo rūpīgāk ieklausies, jo vairāk dzirdi. Zemāk esmu apkopojusi savus 10 ikdienas noteikumus jeb dāvanas, kuras ik dienas cenšos sniegt savam savam ķermenim, lai tas dzīvotu skaists un spēcīgs šodien, rīt.. un vēl daudzus gadus uz priekšu:

 

// Doties gulēt īsi pēc plkst. 22 un celties īsi pirms plkst. 6

// Uzreiz pēc pamošanās vismaz 5 minūtes veltīt jogai vai stiepšanās vingrinājumiem – skaisti un lēni pamodināt ķermeni

// Katru dienu vismaz 25 minūtes veltīt aktīvākiem vingrinājumiem. Skriešana un joga skaitās. Garas pastaigas skaitām atsevišķi (skat. pirmspēdējo punktu).

//Kad uznāk pēcpusdienas miegainība, kafijas vietā pagatavot spēcinošo matcha latte ( Recepte : nelielā daudzumā karsta ūdens izmaisi 1 tējkaroti matcha tējas pulvera, pievieno 1 tējkaroti medus un maisi līdz izšķīdušas visas pulvera “bumbiņas”.  Katliņā uzsildi rīsu pienu un pievieno jau sagatavotajai matcha tējai. Rūpīgi samaisi un izbaudi!)

LaktoPro

H39A2081

H39A2118

 

// Ēst tīri un pievērst uzmanību tam kā jūtas Tavs ķermenis. Iespējams kādas produktu grupas iekļaušana ēdienreizē aizkavē vieglas labsajūtas un enerģijas pieplūdi.

// Pilnībā atteikties no glutēna saturošiem produktiem

// Ja našķojas, tad dara to maksimāli veselīgi, ja nesanāk veselīgi – nepārmest sev, bet mācēt īstajā brīdī apstāties

// Veltīt laiku sev, klusumam un meditācijai

// Vienmēr būt kustībā – braukt ar riteni, iet kājām vai katras 30 minūtes piecelties no krēsla, lai izpildītu vienkāršākos stiepšanās vingrinājumus

// Mitrināt ādu ārēji un iekšēji. Dzert ūdeni, ēst dārzeņus, augļus un lietot labākos, maksimāli dabiskākos ķermeņa kopšanas līdzekļus

LaktoPro3

H39A2140

// KONKURSS!!

Dodies uz šī raksta komentāru sadaļu un pastāsti kā Tu ikdienā rūpējies par sava ķermeņa skaistumu un spēku? Trīs interesantāko atbilžu autori balvā saņems 10 ( 5 + 5) Lakto PRO dzērienus, kas bagātināti ar piena proteīnu un vitamīniem.

Beate Femme Farfalle

11 responses

 1. Ceļos agri no rīta, vasarā- līdz ar saullēktu, jo tas dod iedvesu visai dienai. Drīz pēc pamošanās seko rīta skrējiens, auksta duša un izstaipīšanās, izvingrošanās. Brokastīs vienmēr ēdu to, kas man garšo, bet kas arī dod enerģiju un nav pārāk smags gremošanas sistēmai. Ikdienā cenšos pēc iespējas pārvietoties kājām vai ar velosipēdu. Ja no rīta ir sanācis īsāks krosiņš, vai vispār izpalicis, tad vakarā tas ir garāks. Izturībai ikdienā patērēju piena produktus, kuriem ir liels olbaltumvielu un proteīna saturs, lai atjaunotos un gūtu spēku fiziskām aktivitātēm. Diena tiek noslēgta ar kādu augli un piparmētru tēju.

  Liked by 1 person

  • Izklausās tik burvīgi! Kā dzirdu, ka cilvēki ceļas līdz ar saullēktu un izbauda to, tas burtiski liek man no sirds smaidīt un priecāties. Tas ir tik skaisti!! :)

   Like

 2. Lielu daļu savas dienas veltu garīgā un fiziskā “es” harmonizēšanai. Nodarbojos ar jogu, meditēju. Esmu mūziķe, un mūzikas radīšana, izpildīšana manī iedveš neaprakstāmi harmonisku sajūtu, kas nenoliedzami palīdz man pašai kā personai būt veselīgākai – manuprāt, ļoti svarīgi ir atrast kaut ko, kas ļauj garam izplest spārnus un aptvert ķermeni, liekot justies kā veselam kopumam.
  Kā nesvarīgāku faktoru pieminēšu to, ka esmu vegāns, uzturu sevi arī fiziskajā formā un cenšos savu ķemeni mīlēt cik vien labi spēju.

  Liked by 2 people

 3. Siltos vasaras rītos mīlu ar meitiņu izvārtīties pa rasu! Lieliski mostamies, tad kāda zāļu tējiņa :) mundrums iegūts :) visādi citādi lieliski palīdz argan dry oil, zālīšu tēas-matiem,ādai,labs miegs un mīlestība ko sniedz bērns :)

  Liked by 2 people

 4. Ikdienā cenšos ieklausīties ne tikai cilvēkos sev apkārt, bet arī pati sevī. Cenšos sekot lidzi savām sajūtām un vēlmēm. Domāju, ka tas ir labākais veids kā rūpēties par sava ķermeņa skaistumu un spēku :)

  Liked by 1 person

 5. Arī es pamazām sāku pievērsties dziļākai sava ķermeņa izprašanai un kopšanai. Vispār tāda interesanta lieta – ieklausīties savā ķermenī, saprast, ko viņš vēlas, un to sniegt. Izklausās visnotaļ vienkārši, bet tad tu sāc debatēt ar sevi par to, vai manam ķermenim nepieciešamas tās uzturvielas, kas ir šokolādē, vai tas ir tikai mans prāts kas tā noteicis?
  Jūtu, ka līdzās pavasarim arī es esmu atmodusies no ziemas snaudas jeb stagnācijas un demotivācijas. Bet no rīta veids kā labi pamosties ir braukt ar riteni! Ieliec ausīs pacilājošu popu un ritmā minies. Kavē? Vēl jo labāk – ātrums papildus uzkurina :) Bet neskaitot riteņbraukšanu, ikdienā arī vingroju vismaz 45 minūtes. Iemēģināšu stiepšanos pie pamošanās! Vakaros lēnas pastaigas, vērojot saulrietu, ieelpojot sazaļoto krūmu smaržu un klausoties putnu čivināšanā, sagatavo mieram gan ķermeni, gan prātu. Un protams, ja ne pats svarīgākais, pareizas pārtikas lietošana – pirms brīža pārliecinājos, ka plant based uzturs ir man labākais variants, tam neseko smaguma sajūtas, gan ķermenis, gan prāts pienācīgi funkcionē un izpalieku bez jebkādas vainas sajūtas :)

  p.s. iemīlējos Tavā zaļajā topiņā!

  Liked by 2 people

 6. Arī es pēdējā laikā cenšos celties agrāk, lai vairāk un mierīgāk var darīt lietas. Vēdinu telpas, dzēru daudz ūdeni. Ja diena stresaina, tad vakarā neizpaliek pastaiga pa Grīziņkalna parku un silta, smaržīga vanna. Skaistums nāk no iekšienes, tāpēc lietoju papildus vitamīnus, dzeru dzelzs sīrupiņu un no rītiem košļāju burvīgās Bee Bite bišu maizes pastilas. Esmu melomāne un noskaņojumam piemērota mūzikas izvēle ir liela bauda. Kā arī – grāmatu lasīšana un labu filmu skatīšanās ir sava veida meditācija. Ja viss pavisam noiet greizi – dejot pie spoguļa un izraudāties arī ir variants. Pēc tam uzreiz paliek vieglāk un problēmas šķiet mazākas. :)

  Liked by 1 person

 7. Pingback: manas 3 mīļākās fitnesa kustības ķermeņa skaistumam un spēkam + KONKURSS!!! « femmefarfalle.com

 8. Pingback: Mana rīta ēdienkarte « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s