9.-15.5.16 / Fotokameras, apģērbi, toņi un skaņas

// Clue ir pozitīvākais pienesums mana telefona aplikāciju bibliotēkā.  Pēdējos trīs gadus šim nolūkam izmantoju WomanLog PRO (par to vairākas reizes esmu rakstījusi arī blogā), kura manas prasības pilnībā apmierināja, bet laiki mainās un izskatās, ka vietā nāks kas daudz modernāks. Clue ir vizuāli daudz skaistāka aplikācija ar nedaudz vairāk noderīgām funkcijām.

// The Blushed Nudes acu ēnu palete no Maybelline ir kas tāds, ko šobrīd nemaz nav vērts plašāk apspriest – tā taisnā ceļā dodas uz maija mēneša favorītu ierakstu, kurš kā vienmēr sagaidāms mēneša pēdējos datumos.

weekly12

// Instagramā jau minēju, ka man bija unikāla iespēja aplūkot tikko izstrādāto Latvijas olimpiskās komandas apģērbu kolekciju “Rio 2016” (…un, atceroties 2012. gada karstākos notikumus, tuvplānā apskatīt Šmēdiņu un Samoilovu, jēēēē! ). Ne viss redzētais patika, bet lielākā daļa bija pārsteidzoši simpātiska, tāpēc tiešām priecāšos tajā redzēt visus mūsu izcilākos sportistus.

// Kādas pavisam foršas fotosesijas laikā, fonā tika uzlikts amerikāņu elektroniskās mūzikas autors un izpildītājs Eskmopar kuru iepriekš nezināju pilnīgi neko. Viņa mūzikā ir kas tāds, kas darba laikā man palīdz strādāt un nenovērst domas no uzstādītā mērķa. Der!

// Canon fotokameru apraksts tapa vairāku nedēļu garumā, tāpēc viennozīmīgi ir labākais šīs nedēļas (noslēgtais) darbiņš. Noteikti iesaku izlasīt, ja joprojām nevari izlemt, kādu fotokameru iegādāties.

Beate Femme Farfalle

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s