2.- 8.5.16 / Dabas Kaste, šokolāde, ofiss un saule

// Svētku brīvdienā pie manis nonāca veselīgo uzkodu abonēšanas servisa Dabas Kaste sagatavotie kārumi. Esmu  absolūtā sajūsmā, pirmkārt, par šāda servisa eksistenci ( esam rakstījušas arī par Baltic Box, kas Latvijā piedāvā ko līdzīgu), otrkārt, ka šajā gadījumā viņi specializējušies piedāvāt veselīgas, ķermenim draudzīgas uzkodas. Mani favorīti – Rāmkalni sukādes, TB biešu čipši un čia sēklu bezglutēna cepumiņi.

// Mājās gatavota vegānā bezglutēna šokolāde – mans lepnums un prieks. Sagatavoju aiz tīras ziņkārības un biju pārsteigta par tiešām gardo rezultātu. Pamatā tikai 3 sastāvdaļas. Recepti?

// Lietuvietes Vaidas blogs Don’t Tell Anyone – palūko, Tev patiks!

Beate Femme Farfalle

// Ofiss zālienā. Ir ārkārtīgi grūti nosēdēt četrās sienās brīdī, kad daba ir tik tikko pamodusies, tik ārkārtīgi skaista un zaļojoša! Tas ir laiks gadā, kura skaistumu nokavēt tiešām nevēlos, tāpēc nolēmu daudz nečīkstēt un, līdzi ņemot visus ikdienas pienākumus, nedēļas vidū doties uz laukiem. Paspēju noķert pirmo iedegumu, rīta agrumā paskriet pa parku un… Viss līdzsvarā, jūtos lieliski!

// Šī dziesma.

// Izrādās, ka kokosriekstu eļļa var būt līdzeklis ādas aizsardzībai pret sauli, jo tajā atrodami dabiskie antioksidanti un UV staru izraisīto bojājumu mazinātāji jeb SPF 6. Pavisam bālai ādai mazāk, bet pie saules pieradušai un tumšākai ādai tiešām lielisks variants.

Beate Femme Farfalle

4 responses

 1. Tieši šodien izteicu minējumu par to, vai kokosriekstu eļļa manu ādu aizsargā vai tomēr sauli īpaši pievelk. Nu jau kopš pirmajām karstajām dienām katru dienu to lietoju, arī vakar, bet pēc 1.5h pavadīšanas pēcpusdienas saulē, āda likās pamatīgi apdegusi un saķērusi sauli daudz vairāk nekā citās reizēs. Tad nu pēc raksta izlasīšanas šobrīd apdomāju frāzi par jau pie saules pieradušo ādu – tur laikam tas knifs.

  Like

  • Tas āķis slēpjas tajā, ka kokosriekstu eļļa aizsargā no saules kaitigās ietekmes, bet salīdzinoši ļoti nelielais SPF nepasargā no apdegumiem, ja āda ir izteikti jutīga. Arī mana bālā āda pamanījās saķert saulītes zobiņus, bet arī uz sārtās ādas uzklāju kokosriekstu eļļu un tā neapšaubāmi palīdzēja tai ātrāk atkopties. Vispār – pavasarī saulīte īpaši kodīga, jāuzmanās :)

   Like

   • Tad nu tagad viss ir skaidrs. Katrā ziņā – jāuzmanās pašai :D :) bet eļļa vienmēŗ labs palīgs!

    Liked by 1 person

 2. Pingback: Veselīgo uzkodu abonēšanas serviss / Dabas Kaste « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s