Skaistumkopšanas produktu apskats / 1.daļa MADARA

Esmu naska uz ādas kopšanas produktu apskatiem, taču rakstura audzināšanas nolūkos, esmu sāņēmusies četru ierakstu sērijai par visiem tiem labajiem un ne tik labajiem produktiem, kas šobrīd atrodas manā vannasistabā. Jāpiemin, ka apmēram tieši pirms gada izmetu lielāko daļu skaistumproduktu, jo sāku jaunu apņemšanos un aizraušanos, ko sauc par dabīgo kosmētiku. Sāksim ar Madara plauktiņu!

Draudzība ar Madara produktiem nostiprinājās pēdējā gada laikā. Un nostiprinājās pamatīgi – esmu atradusi pāris produktus, bez kuriem vairs nevaru iedomāties savu ikdienu. Par visu pēc kārtas…

Madaracosmetics_1

gloss and vibrancy šampūns

Šis ir perfekts maniem matiem, kas pēc būtības šķiet būtu raksturojami kā taukaini. Tagad varu pilnīgi mierīgi nemazgāt matus trīs dienas, tie ir viegli, spīdīgi un veselīgi. Noteikti jāpiemin, ka šis ir viens no vislabāk putojošajiem dabīgajiem šampūniem, ko nācies lietot.

barojošas ziepes ķermenim

Šis šķiet ir viens no retajiem Madara produktiem, ko visdrīzāk neiegādāšos vēlreiz. Tas smaržo ļoti labi, taču man gribētos, lai tas intensīvāk puto (šī iemesla dēļ produkts izlietojās gaismas ātrumā) un pabaro ādu vēl pamatīgāk.

Madaracosmetics_2

nostiprinoša eļļa ķermenim

Ātri iesūcas ādā (!) Ar šo ir jāsāk, lai jūs nenobītos un izlasītu tālāk :) Jā, eļļa, kas superātri iesūcas ādā. Tai ir asa zālīšu smarža, ko absolūti esmu iemīlējusi. Dažreiz šķiet, ka nevaru aizmigt, ja šī smarža mani nepavada. Manai ķermeņa ādai bija nepieciešama jaudīga barošana, tāpēc izvēlējos tieši eļļu. Par nostiprinošo efektu nemāku teikt, īpaši izteikti pagaidām to nejūtu, jo vēl neesmu izlietojusi pat pus pudelīti, taču tas neliegs man sniegties pēc nākamā iepakojuma, jo ādu mitrina un mīkstina tā ļoti labi.

augļskābju pīlinga maska

Mana sejas āda papildus tam, ka ir kombinēta ir arī jutīga, tāpēc mazliet baidījos iegādāties šo produktu, taču jāsaka, ka tas uz manas ādas savu darbiņu dara vairāk nekā lieliski. Mana āda pēc pāris lietošanas reizēm atguva tās dzīvīgo krāsu, poras ir tīras un tā staro ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses. Šis noteikti ieripos arī nākamajā iepirkumu sarakstā.

Madaracosmetics_3

nostiprinošs acu krēms

Šis produkts līdz galam tā arī neiekaroja manu mīlestību, jo krēms neiesūcas ādā tik ātri kā gribētos. Tam ir viegls mirdzuma efekts, kā dēļ lietoju to no rītiem, lai acis padarītu starojošākas, taču nupat esmu pasākusi to lietot uz nakti – pagaidām šķiet, ka šādā veidā actiņas ir vairāk atpūtušās.

atjaunojošs nakts krēms

Neesmu vēl izlietojusi esošo krēmu, kā iegādājusies jau nākamo, jo šķiet, ka neizturētu nevienu pat vakaru bez tā. Par to stāstīju arī šeit. Jāpiemin, ka tam mazliet pamainījies aromāts – cik spēju atpazīt, pievienojies apelsīns :)

attīrošas putas

Es dažreiz brīnos, cik labi manas vēlmes un vajadzības spēj uzminēt Beāte. Saņēmu šo no viņas dāvanā un esmu lielā sajūsmā. Šīs putas ļoti labi notīra pat tušu un atkārtota tīrīšana nav nepieciešama. Ērtais formāts un, man pašai par pārsteigumu, izcilais rezultāts, liks šo iegādāties vēlreiz.

Rita_clear

2 responses

  1. Pingback: Skaistumkopšanas produktu apskats / 2.daļa UOGA UOGA « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Skaistumkopšanas produktu apskats / 3.daļa KIEHL’S « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s