best of april ’16

Aprīļa beigas, nopietni? Šķiet, ka es tiktikko vēl sēdēju pie savām marta sajūtām un atklājumiem. Un tūlīt jau maijs, kas nozīmē, ka esam jau ar vienu kāju vasarā, un šādus vislabāko mēneša notikumu ierakstus būs arvien grūtāk ieformēt septiņos mīļākajos piedzīvojumos. Jā, jā, sākot rakstīt savus mēneša favorītus, nolēmu, ka katru mēnesi tie būs septiņi, ne vairāk, ne mazāk. Lai iet aprīļa septītnieks!

ĀRA TRENIŅU SEZONAS ATKLĀŠANA

Man pašai par lielu pārsteigumu, izrādās, ka es nekad nebiju sportojusi ārā (skriešana šoreiz ir izņēmums). Rita, kur Tu biji agrāk?! Sajūta ir kosmiska. Un te atkal jāpateicas jau marta mēneša ierakstā pieminētajam Fitness ABC, kas organizē āra treniņus man pavisam netālu no mājām – LSPA stadionā (un tūlīt jau arī Mežaparkā). Ar nepacietību gaidu, kad arī VF atklās outdoor sezonu!

MIERS

Aprīlis man ir pārtapis par sava iekšējā miera mēnesi. Es ceru to nepazaudēt. Un vēlu to atrast jums.

aprilfavorites-4

KOSHI VĒJA ZVANIŅI

Es varētu tajos klausīties caurām dienām. Tā kā šis prieks nav no lētajiem, vispirms iesaku paklausīties kādu ierakstu, kur tos atskaņo, lai saprastu, vai tie vispār simpatizē. Zvaniņi pieejami četros toņos – gaiss, ūdens, zeme un uguns. Meditācija, šiem zvaniņiem skanot, ir jaudīga. Skaņa ieplūst un ievibrē katru Tava ķermeņa šūniņu.

CHANCERS

Runājot par skaņām un mūziku… Chancers ir ļoti forša mūzikas minēšanas spēle, kas norisinās ļoti foršajā vietā Mākonis. Lai arī kvalifikācijas kārtas nu jau beigušās, un tagad finiša taisnē ir paši stiprākie, ļoti iesaku pasekot jaunumiem, kad klāt būs jaunā sezona un izmēģināt savus spēkus. Es teicu, ka ir ļoti forši?

PELDOŠIE CEĻOJOŠIE

Man jāatzīstas, ka esmu diezgan liels Vladislava Nastavševa fans. Arī šī izrāde Jaunajā Rīgas Teātrī, uz kuru biļetes nevarējām noķert krietnu laiku, ir viņa režisēta. Dodu desmit par scenogrāfiju! Un tiem, kas vēl nav redzējuši Cerību Ezeru, marš uz teātri!

FEMMEFARFALLE.COM FOTOSESIJA

Cepuri nost visiem tiem, kas ar fotografēšanos nodarbojas ikdienā. Es spēju izturēt divas stundas un, aizejot mājās, momentā aizmigu saldākajā miegā. Vēl vairāk paklanos puišiem – Robertam Āboltiņam un Jānim no Colortime, kas spēja radīt fantastisku rezultātu.

GRILSEZONAS ATKLĀŠANA

Grillēt priekš manis ir tas pats, kas pievienot ēdienam sēnes – uzreiz var apēst jebko. Es paliku pie klasikas – liellopa gaļas burgera.

Rita_clear

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s