monthly favorites / April 2016

Tālavas sidrs ( iepriekš bija pieejams tikai 0.75L pudelēs) par kuru jau paspēju sajūsmināties pašā aprīļa sākumā, Instagramā kļuvis par vienu no favorītiem, jo tiešām garšo un rada tik spēcīgi skaistas asociācijas ar siltu vasaras vakaru, ka… nespēju vien sagaidīt, kad beidzot +10 grādu vietā būs +30. Garša ir ļoti tīra, autentiska ābolu sidram. Ne miņas no lieka cukura, krāsvielām vai nesaprotamu piedevu nosaukumiem. Ja redzi kāda veikala plauktos – neatsaki sev to nobaudīt.

H39A0747-3

 

Sadarbība ar jauno sporta apģērba zīmolu 4FAizvadītās trīs nedēļas biju viena no šī zīmola oficiālajām vēstnesēm Latvijā. Lai gan mūsu galvenā uzdevuma, aktīva dzīvesveida popularizēšanas nolūkos mana ikdiena daudz neizmainījās – tas bija īsts piedzīvojums un pavisam jauna pieredze. Ceru, ka nevienu pārāk nenomocīju. Lai nu kā –  vēl tikai varu piebilst, ka 4F zīmola apģērbi pieejami par tiešām ļoti draudzīgām cenām, apavu nodaļā iespējams ieraudzīt super glītu krāsu kombinācijas un puišiem apģērbs pat simpātiskāks kā meitenēm! Iesaku ielūkoties!

H39A0859-2

Sadarbība ar Mū CateringKā jebkurš cits iedzīvotājs uz planētas Zeme, arī es ārkārtīgi izbaudu darbu ar klientiem, kuri uzticas un ļauj brīvi padarīt darbu un, kuru vīzija un gaume bez atkāpēm sakrīt ar Tavējo. Tā vienmēr bijis ar Lindu no nu jau bijušās Mū Cafe. Viņa tik tikko uzsākusi cita veida biznesu un piedāvā privātu apkalpošanu, keiteringu. Varu 100% garantēt, ka Lindas ēdieni ir debešķīgi gardi, gatavoti no sirds un ar vislielākajām rūpēm. Visu svarīgāko par Mū Catering atradīsi šeit.

Fiskars “Go Pasta” sērijas rīve ir kas tāds par ko nekad nebūtu iedomājusies, ka rakstīšu blogā, bet te nu mēs esam. Aprīkota ar īpašu nodalījumu sastāvdaļu uzglabāšanai, kas ideāli noder, ja sanācis sarīvēt vairāk siera nekā nepieciešams un vēlies to saglabāt svaigu vēlākai izmantošanai. Par kvalitāti šaubu nav, par pielietojumu arī.

H39A0829-2

 

Kafija ar rīsu pienu. Līdz šim govs piena lietošanu biju limitējusi līdz minimumam, nelielu daudzumu pievienojot rīta kafijai. Ilgāku laiku meklēju labāko alternatīvu, jo vienmēr bija iekšējā sajūta, ka govs piens nav labākais manam ķermenim (šīs sajūtas ļoti reti ir kļūdīgas). Beidzot esmu atradusi lielisku aizvietotāju. Kādreiz šī kombinācija likās nebaudāma, bet esmu pārliecināta, ka tas bija tikai pieradums pie konkrētas garšas. Iesaku pamēģināt.

Mareja upes sāls no manasgarsas.lv ir īsts virtuves brīnums! Vizuāli tas  izskatās pēc skaistām sniegpārsliņām, tas viegli kūst un tā garša ir tik pat delikāta kā izskats. Ārkārtīgi patīk tā trauslā struktūra – brīdī, kad viegli saberz to starp pirkstiem, liekas kā laumiņa ēdienam esi pievienojusi kādus maģiskos burvju putekļus. Es saprotu, ka tas ir tikai sāls, bet tomēr…

H39A0784-2

Beate Femme Farfalle

3 responses

  1. Pingback: Labākā fotokamera blogerim. Kuru izvēlēties? « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s