18.-24.4.16 / Skaistas uzacis, Madara Skin Cafe un Mad Men

// L’Oreal Paris Brow Artist Genius Kit ir, manuprāt, viens ļoti izcils produkts, kuram jau sen vajadzēja nonākt manā kosmētikas maciņā. Tajā atrodams pigmentēts vasks fiksācijai un ietonēšanai (pa labi), pūderis ietonēšanai(pa kreisi), piemīlīga izmēra pincete un divpusēja birstīte produkta uzklāšanai un uzacu formas veidošanai. Ja ar to nav gana – komplektā nāk arī spogulītis! Vai man vēl ko vajadzētu piebilst? Pūdera krāsa varbūt ir nedaudz pa tumšu manam ādas tonim, bet pilnīgi mierīgi varu iztikt arī ar vasku un pūderi izmantot tikai ekstrēmākās situācijās.

// Mad Men joprojām ir viens no maniem mīļākajiem seriāliem. Palutināju sevi un atkārtoti noskatījos pirmo sezonu. Ok, tūliņ jau būšu otrās sezonas pusē. Ja nav redzēts – iesaku!

H39A0687-3 copy

// Madara Moon Flower Rose Beige tonējošais fluīds pāris mēnešus stāvēja neizmantots, jo bija sajūta,ka ziemas mēnešos vēlos izmantot ko smagāku. Līdz ar pirmajām siltajām dienām, tas kļuvis par vienu no galvenajām izvēlēm ikdienas meikapam. Atceros, ka ar to mani iepazīstināja pēc procedūras Madara Skin Cafe . Uzreiz patika sniegtais rezultāts – piešķirtais mirdzums, mitrinošās īpašības, vieglums un, jā, īpatnējā smarža.

// Beidzot atradu risinājumu ūdens dzeršanas problēmai (lasīt – zinu, ka jādzer daudz vairāk, bet negribās, jo nejūtos izslāpusi?). Pirmkārt, sagādāju sev avota ūdeni, nevis pirku to veikalā. Avota ūdens liekas daudz vērtīgāks un bonusā tam nāk jaukas atmiņas par pastaigu pēc ūdens pudeles uzpildīšanas. Otrkārt, noliku glāzi ūdens uz darba galda sev acu priekšā. Pildīju gan pārnēsāmajā glāzē ar plastmasas salmiņu, nevis parastajā. Izskatās kārdinošāk, uzglabājas labāk un ērti paķert un padzerties, kad iestājies maldīgais izsalkums. Win & win!

// Šī vieta Brazīlijā.

Beate Femme Farfalle

 

2 responses

  1. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VI « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2016.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s