kārtībai uz galda, somā, kabatā / for things

Kā tagad atceros laikus, kad stāvu daudzums Tavā penālī norādīja uz Tavu lomu klasē – jo vairāk, jo foršāks esi. Kaķēni, Bārbijas, zirgi, futbolisti un pārējie. Es tālāk par divstāvīgo penāli savā skolas laikā netiku. Lai arī kā es gribētu piepildīt savu bērnības sapni, tomēr būtu amizanti, ja no savas rokassomiņas izvilku četrstāvīgo (!) penāli ar dalmāciešiem. Tagad ir vajadzība pēc askētisma tā formā.

forthins_2

Kad Facebook uzgāju for Things, nodomāju: “Bāc, šis ir labais”. for Things iekļāvām arī mūsu veidotajā Ziemassvētku dāvanu ceļvedī. Tagad mana ikdiena nav iedomājama bez šī maciņa/penāļa. Zīmuļiem un otām, pildspalvām pa vidu, arī lūpu krāsām, lai tās neaizklīst pa visu somu.

For things-9

Forthings_1

Maciņi ir izgatavoti no dabīgās ādas, to aizdarei izmantoti izturīgi metāla rāvējslēdzēji. To, kā maciņu izmantosi, ir Tava izvēle. Tas paredzēts dažādu lietu glabāšanai, par ko arī vēsta nosaukums “for Things“. Ir iespēja pasūtīt arī personalizētos maciņus lietu uzglabāšanai – gan krāsu un formu, gan izmēru izvēli atstājot Tavā ziņā. for Things ir atvērti jaunām idejām, gatavi radīt atbilstošāko klientu vēlmēm un vajadzībām.

Nekautrējies uzrakstīt : forthingsdesign@gmail.com

Iegādāties var “Manilla”, “Pedants”, “Istaba”, kā arī galerijā “Laipa” Valmierā. Cenas sākot ar 25€.

forthings_

Forthings

Rita_clear

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s