best of march ’16

Juhū, mans trešais mēneša favorītu ieraksts! Marts paskrēja zibenīgi, aprīlis iesākās tāpat. Esam teju jau pusē un es tikai tikko paspēju apkopot aizgājušā mēneša labāko, interesantāko un man nozīmīgāko.

Šampūnu nedienu finišs

Atkal uz pilnu klapi izmantoju Madara labo cenu diennakti. Mans vielielākais ieguvums un, es pat teiktu, prieks ir Gloss and Vibrancy šampūns. Nu jau pāris mēnešus risinājās trillera cienīgs sižets (lasīt katastrofāli mati), izmēģinot nevienu vien jaunu šampūnu. Viena pēc otras sekoja izgāšanās, taču pēc Madara Gloss and Vibrancy mani (it kā taukaina tipa) mati ir viegli, spīdīgi un tīri vairākas dienas. Atvieglota nopūta, ir atrasts īstais.

MarchFavorites-2

Vismīļākajam uz pasaules 5 gadi

Nu jau 5 gadus 8.marts man ir vēl īpašāks, jo svinam Pako dzimšanas dienu. To laimi, ko sniedz suns! Varētu grāmatu sarakstīt :) Šogad kā našķi jubilāram pagatavoju šīs foršās gaļas bumbiņas. Tās var pagatavot kā papildinājumu ierastajai maltītei visai nedēļai, glabāt ledusskapī un iedot pa pāris bumbiņām dienā. Suns būs laaaimīgs!

FF pārmaiņas

No tāda mazmazītiņa pumpuriņa, kas sāka vērties teju pirms diviem gadiem, femmefarfalle.com mums sākusi krāšņi un jaudīgi ziedēt, nest arvien lielāku prieku ikdienā, redzot, ka mūsu pulkam pievienojas arvien vairāk mums līdzīgo. Drīz būs jāsvin bloga dzimšanas diena, taču līdz tam mēs, protams, nepagurstoši ģenerēsim idejas, radīsim un dalīsimies.

Superķēriens

Tie, kuriem ir “ejošākie” kāju izmēri, nekad šo nesapratīs, taču, ja veikalā redzu 35. izmēra apavus, tad tie ir jāņem ciet, tur divu domu nav. Lai arī kā gribētu ieiet veikalā un izvēlēties to, kas vislabāk patīk, vienmēr ir jāsāk šķirošana, sākot ar izmēriem. Tāpat arī ar šīm kurpēm.

MarchFavorites-3

Āzijas zupiņu svētdienas

Viena no receptēm jau publicēta šeit. Visdrīzāk, ka tuvākajā laikā āzijas zupiņu svētdienas iemainīs auksto zupu svētdienas, bet pagaidām gan turpinu eksperimentēt ar man vēl neiepazītām garšām.

Pirmā reize – Fitness ABC treniņi

Šķiet biju ieguvusi pārliecību par saviem spēkiem pēc ikrīta treniņiem sporta klubā pusgada garumā, līdz mani nācās nokasīt no LSPA vingrošanas zāles grīdas pēc Viestura treniņa. Šomēnes ne vien LSPA iekštelpās, bet arī stadionā. Man patīk un es iesaku, tikai saudzējam sevi! Pie tam 2.maijā sāksies arī bezmaksas treniņi Mežaparkā. Līdz tam, seko treniņu grafikam Fitness ABC Facebook lapā!

MarchFavorites-1

Multimaskings

Ar Beāti vienā no marta pirmdienām bijām palutināt sevi Verdant Eco Spa. Mēs bijām pelnījušas un bija fantastiski. Salonā ir pieejama jauna procedūra, kuras pamatā ir tā saucamais multimaskings – katrai sejas zonai tiek klāta piemērotākā sejas maska. Tiem, kam cimperlīgāka un kombinētāka sejas āda, īpaši novērtēs. Procedūru pavada arī roku un kakla masāža. 70minūšu abosolūts kaifiņš! No sirds iesaku.

Rita_clear

One response

  1. Pingback: best of april ’16 « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s