bee bite bišu maizes pastilas

Ar Bee Bite bišu maizes pastilām femmefarfalle.com iepazinās jau pagājušā gada decembrī, kad piedāvājām jums foršāko dāvanu idejas. Jāatzīstas – tā kā tā bija mana pirmā pieredze ar bišu maizi, toreiz biju ārkārtīgi vīlusies tās garšā un kādu laiciņu nevarēju saņemties, lai atkal regulāri kumosiņu notiesātu. Kad vēlreiz kārtīgi iedziļinājos, kas tad ir tā bišu maize un ko tā mums dod, paciņa atkal bija vaļā. Nu jau regulāri lietoju pa vienai pastilai dienā. Godīgi? Pie garšas joprojām neesmu pieradusi, bet man patīk tas, cik labi es jūtos :) Nesen Bee Bite klajā laida arī dažādu garšu piepildītus bišu maizes kumosiņus – upeņu un brūkleņu.

BeeBite-2

Par Bee Bite kumosiņu priecāsies sirds, redze, gremošanas sistēma, imunitāte un vēl, un vēl. Bišu maizi vajadzētu lietot, lai pasargātu sevi no saaukstēšanās, paaugstinātu imunitāti, mazinātu nogurumu un padarītu sevi enerģiskāku, atjaunotu spēku pēc fiziskas un garīgas piepūles, palēlinātu novecošanās procesus. Tā uzlabo atmiņu, stimulē darba spējas un aktivizē domāšanu, kā arī uzlabo redzi.  Olbaltumvielu saturs bišu maizē ir augstāks nekā gaļā un zivīs, vai vēl nav gana pārliecinoši? Bišu maize palīdz mazasinības gadījumā, kas manā gadījumā nospēlēja vislielāko lomu, jo cīnos ar šo gadiem. Bišu maize ir ieteicama arī pēc antibiotiku lietošanas, lai normalizētu zarnu trakta funkcijas.

BeeBite-1 BeeBite-5

Bišu maize ir bioloģiski daudz aktīvāka par ziedputekšņiem un organismam to ir vieglāk uzņemt, lai būtu pavisam pārliecinoši – tas ir produkts ar pasaulē lielāko bioloģiski aktīvo vielu daudzumu un daudzveidību. Neviens vitamīnu komplekss nesacenšas ar dabas radīto bišu maizi, kurā ir 240 bioloģiski aktīvo vielu. Tā kā tas viss ir dabas radīts, organisms spēj visu labo izmantot pilnībā. Tieši Bee Bite ir bišu maizes pastilas, kas paredzētas izkošļāšanai. To sastāvā ir 100% Latvijā ievākta bišu maize. Bee Bite ir ārkārtīgi ērta tās lietošanā – ņem līdzi un izkošļā dienas pirmajā pusē starp ēdienreizēm un jūties labi!

BeeBite-4

Ja nu tiešām vēl ir kāds, kas šaubās par to, vai atvēlēt vietu Bee Bite savā virtuves plauktiņā – vēl pāris fakti par bišu maizi no BeeBite :

Tā satur ap 240 bioloģiski aktīvās vielas, kuras nepieciešamas normālai cilvēka organisma darbībai. Bišu maize satur visas 28 aminoskābes, tai skaitā9 neaizvietojamās. Tās sastāvā ir vitamīni A, B1, B2, B3, B6, C, E, D, K, PP, H u.c. Tā kā šie ir dabas radītie vitamīni, atšķirībā no sintētiski radītajiem vitamīniem, organisms tos spēj pilnībā izmantot. Bišu maizē ir dzelzs, magnijs, kalcijs, kālijs kā arī daudzas citas minerālvielas – P, S, CI, Na, Cu, Zn, Co, Mo, Se, Cr, Ni, Si. Bišu maize lielā daudzumā satur nepiesātinātās taukskābes omega- 3 un omega-6, kuras ir ļoti nepieciešamas normālai cilvēka nervu šūnu darbībai.

BeeBite-6 BeeBite-3

Rita_clear

Advertisements

2 responses

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s