monthly favorites / March 2016

Jaunā femmefarfalle identitāte – BEIDZOT! Neizsakāms prieks, sajūsma, lepnums, jā, arī atvieglojums, ka beidzot esam atrādījušas jums mūsu  jauno, uzlaboto femmefarfalle.com! Jauna identitāte, jauni draugi, jauni teksti un papildinājumi “Authors” sadaļā, kopīgie foto… Šis viss patiesībā ir tikai sākums. Sākums jaunajam! Ak, cik lieliska sajūta!

Re, pirms 102 nedēļām jeb 2014.gada 9.aprīlī dzima femmefarfalle.com nosaukums un pirmās bloga rindiņas (…labi,ka ir Instagrams), bet jau 12. jūnijā svinēsim bloga atklāšanas svētku 2 gadu jubileju!

 

Clarks Originals klasiskā stila kurpes. Pēc pāris nedēļu ilgas, nedaudz bezmērķīgas klaiņošanas asos.com (ar otro, nevis pirmo piegājienu) beidzot atradu sen meklētās klasiskā stila kurpes. Labi, ka šoreiz pasūtīju šņorējamas, citādi atkal būtu nedaudz, nedaudz pa lielu un kristu nost. Citādi ļoti ērtas, viegli kopjamas – prieks! Tagad atliek vien atrast klasiskā stila augstpapēžu kurpes un būšu nokomplektējusi savu apavu starta kolekciju.

H39A9936-2

 

Bio2You eļļa ķermenim, sejai un matiemUniversālais eļļu maisījums dziļai mitrināšanai un balansam. Pagaidām lietoju tikai pēc matu mazgāšanas, mitros matu galos, lai izvairītos no to spurošanās. Svarīgi nepārspīlēt ar tās daudzumu, jo tā tomēr ir eļļa un matus var padarīt pārāk smagus. Ja to atceras un lieto pareizajā dauzumā, kalpo ļoti labi – mati nespurojas, neelektrizējas un spīd. Klāt esošā smiltsērkšķu eļļa matus, pasargā no saules kaitīgās iedarbības. Noteikti jāpamēģina to izmantot arī ķermenim un sejai.

bio2you-2

 

Kiehl’s Ultra Facial krēms. Trauciņš tūliņ jau būs tukšs, bet tikai tagad atceros to pieminēt mēneša favorītos. Vieglas konsistences, 24 stundu iedarbības krēms bez izteikta aromāta, ikdienas lietošanai. Lietoju to katru rītu uzreiz pēc sejas mazgāšanas un attīrīšanas ar Kiehl’s kliņgerīšu dziļi attīrošo sejas mazgāšanas līdzekli. Manuprāt, ļoti laba kombinācija, kur katrs produkts, nekairinot ādu, papildina viens otru un palīdz sasniegt labāku rezultātu.

kiehls-2

 

Stenders jaunās Ābeļziedu līnijas roku krēms un ķermeņa skrubis. Būsiet jau noteikti pamanījuši, ka ikdienā bieži lietoju Stenders produktus, bet jāatzīst, ka visbiežāk aromāts ir tas, kas, neskatoties uz pārējiem aspektiem, spēj mani burtiski atraut no kāda viņu produkta lietošanas (tā tas, piemēram, bija ar produktu līniju, kuras sastāvā ir bišu māšu peru pieniņš). Cits stāsts ir par jauno ķermeņa kopšanas kosmētikas līniju ar ābeļziedu aromātu. Gan roku krēms, gan ķermeņa skrubis smaržo atsvaidzinoši un neuzmācīgi saldi. Skrubim ir pietiekami daudz abrazīvo daļiņu, bet roku krēms fantastiski baro roku ādu un ir perfektā tilpumā, lai to būtu ērti paķert līdzi un izmantot arī esot ārpus mājas.

stenders-3

Beate_clear

3 responses

  1. Dāmas, paldies par foršajiem produktu review. Tikai ieteikums – būtu forši, ja pie komentāriem norādītu savu sejas ādas un matu tipu, jo, kas derēs taukainai ādai, nederēs sausai.. lasu, piemēram, Kiehl’s krēmu un nesaprotu, vai viņš būt tikpat foršs arī manam ādas tipam jeb tomēr vairāk piemērots sausai/taukainai utt. ādai..:)

    Like

    • Paldies, Tev taisnība! To noteikti vajadzētu atcerēties pieminēt :) Man ir vairāk sausa āda, bet liekas, ka Kiehl’s derētu pat nedaudz taukainai ādai.. varbūt kļūdos. Katrā ziņā tas paredzēts lietošanai tieši gada aukstākajos mēnešos, kad telpās gaiss ir īpaši sauss un ārā pūš lielie, aukstie vēji

      Like

  2. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2016.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s