21-27.3.16 / Skin food, VOGUE, seriāls un sāls

// Verdant Eco SPA apmeklējums ar dievīgo 70 minūšu Skin Food procedūru jeb pilno sejas kopšanas kompleksu un multimaskingu. Ādas nomierināšanai, intensīvai barošanai un mīkstināšanai izmantota tika eko kosmētika un dabas aktīvās viela. Ah, gribu vēeeeel!

// Atradu gandrīz 10 iemeslus, kāpēc šo video skatos atkal un atkal – krāsas, ceļojums, koferis, VOGUE, vide, mūzika, krēsls fonā, kārtība, tīrība…

// Pavisam nejaušā, bet ļoti jaukā, šīs nedēļas iepazīšanās ar manasgarsas.lv, kuras rezultātā brokastu smūtijiem šobrīd klāt tiek liktas plūškoka ogas vai mellenītes, sulām spinātu pulveris un katrām gardajām vakariņām kāda šķipsniņa krāsainās (zaļās, sarkanās,melnās, brūnās) sāls. Skaisti, ērti, noderīgi!

manasgarsas

// Uzrīkošu vakariņas, galdā celšu flamingo, žirafi un citus zvērus. Cik skaisti!

// Gusto mango roku krēms ilgu laiku bija iegrimis kaut kur dziļi manā vannasistabas skapītī. Žēl, ka tā sanāca, jo patiesība ir tāda, ka tas ir tiešām fantastisks! Smarža dievīga, rokas mīkstina bagātīgi un izskatās, ka 50ml kalpos ilgam laika periodam. Biežāk jāpārbauda, kas kur ir paslēpies.

// Divas sezonas biju krietni vīlusies seriālā GIRLS. Pirmās divas sezonas ļoti patika un tik pat ļoti man patīk arī piektā. Pirmās 5 sērijas ir lieliskas, LIELISKAS!

Beāte

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s