pavasara pārvērtības

Kad runa ir par mājokļa iekārtošanu, pārkārtošanu un kārtību kā tādu, šķiet, ka esmu nenormāla. Man regulāri ir nepieciešamas lielākas vai mazākas pārmaiņas. Lai arī dzīvoklis ne tuvu nav no lielajiem, tomēr visu šo gadu laikā, ir nācies arvien atrast jaunus risinājumus tā iekārtošanai, tāpēc neticēšu nevienam, kas teiks, ka viņa mājoklis neatļaujas kārtējām pārvērtībām izmēra vai kā cita dēļ. GO FOR IT!

Iepriekš iztiku bez sava darba galda – izmantoju drauga galdu, ēdamistabas galdu vai uz pusēm pārlocījusies strādāju dīvānā vai gultā. Beidzot pieliku punku un ieguvu savā īpašumā pati savu darba galdu, ko uzfrišināt un darboties ar vēl lielāku motivāciju. Tā kā vienā istabā ir jānovieto divi galdi, tad bija jāpiedomā pie tā, lai galds neaizņem pārāk daudz vietas. Šis bija ideāls risinājums. Platuma ziņā uz tā vieta ir tikai un vienīgi datoram, kas arī ir tas, kas man nepieciešams. Melns, askētisks, stikls un metāls. Lai izceltu to, pievienoju pirkumu grozam arī niķelētu lampu.

Home-1

Home-5 Home-3

Home-6

Pie darba galda man labi noder arī mans mīļais Kaktumaiss, kas iekārtojies zem tā. Tur vieta visam pēc kārtas atrodas vienmēr!

Vairākus mēnešus meklēju resti, uz kuras savietot iedvesmojošās lietas, ko gribas redzēt acu priekšā diendienā. Bez panākumiem. Visur lielos apjomos vai nu galīgi garām. Vissakarīgākā reste bija atrodama šeit – to gan nāktos piezāģēt, bet tas ir vistuvākais variants tam, kas man bija nepieciešams. Galu galā šo mana mamma atrada savā darba vietā. WIN! Šis ir super risinājums, lai nebojātu sienas.

Pie iedvesmas sienas arī supermīļais lācītis no Misha Laboratory un uz galda kārtību nodrošina mans mīļais For Things penālis. Šos abus jums vajadzētu atcerēties no mūsu veidotā Ziemassvētku dāvanu ceļveža.

Home-9 Home-11

Home-7

 

Jau ceturto gadu nespēju saprast, ko darīt ar spoguli, kas man ietrāpījies bez rāmja. Sākotnēji plānoju to ierāmēt, taču tagad arvien izdomāju, kā to uzfrišināt citādi – tagad ar Cherry Picking bumbuļiem, svecēm, laternu un citiem niekiem. Taču šķiet, ka esmu nonākusi pie risinājuma, ko ar to vēlos darīt – tagad tikai motivāciju to realizēt. Bet vai ar to beigsies spoguļa sāga? Zinot cik ļoti man vajag pārmaiņas, varbūt arī nē.

Home-16

Home-15 Home-19

Home-18

Home-17

Mājlietas šoreiz pasūtīju no furni.lv – ar zibenīgu piegādes ātrumu un patīkamu servisu apveltīta kompānija!

Rita

2 responses

 1. Ideja par režģi ir īpaši forša. Jālūko, vai manā ofisiņā, kurš šobrīd top, atradīsies vieta. Paldies par jauko rakstu.
  p.s. es jau kopš bērnības pārbīdu regulāri mēbeles ;)

  Like

  • Režģis tiešām labs risinājums, iesaku – var izpausties uz nebēdu.
   Lai radoša jaunā ofisa tapšana! Gaidīšu rezultātu :)

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s