Vannas peldes

Atceros jau kopš bērnības man ir ļoti paticis vannoties. Kad biju maza, biju sajūsmā par lieliem vannas putu kalniem, izmēģināju dažnedažādas vannas putas, tomēr, laikam ejot, atklāju, ka vannas putas nesniedz tik labu rezultātu kā jūras sāls. Šodien ar dažādiem jauniem eksperimentiem šajā lauciņā cenšos iepazīt diezgan palielu piedāvājumu no jūras sālīm un citu veidu vannas peldēm.

_MG_7299

Jau sen esmu pārliecinājusies, ka vannas peldes mani nomierina un jāsaka, ka reizēm pēc grūtas darba dienas tas ir tieši tas, kas vajadzīgs! Kopumā tās tonizē ķermeni, noņem muskuļu saspringumu, veicina vielmaiņu un galu galā uzlabo garastāvokli.

Pavisam nesen mans vislielākais atklājums bija nomierinošs vannas tējas Pintuks, kura sastāvā ir augi ar ēteriskām un nomierinošām eļļām. Nekad līdz šim nebiju lietojusi tāda veida vannas peldi un biju ļoti patīkami pārsteigta. Noteikti iesaku izmēģināt, ja patīk pļavas augu smarža un vasara, jo sajūta ir tieši tāda – lieliska! Tāpēc, šis no visiem trim ir mans šī brīža favorīts.

vanna

Mīkstinošās un nomierinošās lavandas vannas sāls peldē man visvairāk patika lavandas aromāts. Pēc vannošanās jutos atpūtusies un āda kļuva manāmi maigāka. Vienīgais, kas man īsti neapmierināja bija tie mazie lavandas gabaliņi, kuri spītīgi turējās pie ādas, kāpjot ārā no vannas.

Salīdzinot iepriekšējo sāli ar Lavandas vannas sāli , varu, teikt, ka šai ir spēcīgāks lavandas aromāts, taču varbūt priekš manis tas bija pārāk uzbāzīgs. Patika, ka nebija klāt nekādu lapu vai ziedu krikumu. Šī sāls noteikti izpildīja visus savus uzdevumus – nomierināja, attīrīja ķermeni un uzlaboja labsajūtu.

Katrīna, femmefarfalle.com viesautore

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s