everyday make-up bag

BB krēms, konsīlers, skropstu tuša un esmu gatava dienai. Spilgtākā noskaņojumā komplektā nāk nedaudz acu ēnas vai sārta toņa lūpu krāsa. Vai man vēl ko pieminēt, lai būtu nepārprotami skaidrs, ka esmu īpaši slinka meikapa lietotāja? Tas, protams, nenozīmē, ka ikdienā mani nepavada maciņš, kurš joprojām ir pietiekami pilns dažādu kosmētikas produktu. Kas tajā atrodams?

 

// Rimmel True Match konsīlers. Lietoju jau vairākus gadus – labi nomaskē tumšākus lokus zem acīm, sliktāk pumpas un apsārtumus. Ivory 010 ir labs tonis ļoti gaišai sejas ādai.

// Oriflme The One BB krēms ar SPF 20 . Ļoti, ļoti patīk krēma sniegtais rezultāts. Par noturību grūti spriest, bet āda tiek mitrināta, aizsargāta un nevienmērīgais tonis tiek izlīdzināts. Patiesībā pat esmu pārsteigta par to, cik laba ir Oriflame The One kolekcija

makeupBAG

// Oriflame The One IlluSkin tonālais krēms SPF 20. Dienām, kad vēlos paslēpties nedaudz vairāk, tajā pašā laikā nezaudēt dabīgās ādas mirdzumu. Tonālajam krēmam neraksturīgi patīkams aromāts. Vairāk par to stāstīju šeit.

// Kiehl’s lūpu balzams ar bumbieru aromātu. Viens no vairākiem lūpu mitrinošajiem līdzekļiem, kurš neplānoti, bet pārliecinoši ieņēmis vietu tieši meikapa maciņā, nevis somā vai atvilktnē pie pārējiem ikdienas krikumiem. Noteikti uz palikšanu. Pieminēju arī šajā ierakstā.

// Stikla nagu vīlīte. Arī – viena no vairākām, bet šī īpaši forša, jo melna.

// Oriflame The One Volume Blast skropstu tuša apjomam. Noturīga un nebirst pat sava lietošanas mūža pēdējās dienās. Klājas vienmērīgi, skropstas pagarina.. par apjomu gan nezinu, bet tiešām ļoti patīk. Tiešām laba skropstu tuša.

// Catrice Absolute Nude acu ēnu palete. Ikdienas lietošanā jau vairākus mēnešus, jo vienā rindiņā iekārtojušies, manuprāt, paši skaistākie acu ēnu toņi. Klājas labi,  noturība ir ok, bet noteikti nav izcila. Vairāk par paleti stāstīju šeit.

// H&M Beaty “Strawberry Sorbet” lūpu krāsa. Mitrinoša, forša toņa lūpu krāsa ar nelielu mirdzumu brīžiem, kad aši un bez liekas domāšanas lūpām nepieciešams tonītis. Noturība ir .. nav īpaši laba, bet ātrai pielabošanai ir ļoti ok. Pieminēju arī šeit.

// Dr. Hauscka vaigu sārtums Duo. Jāatzīst, ka vairāk lietoju spogulīša nevis produkta dēļ. Tas noteikti ir lielisks, bet pagaidām ar dabigo sārtumu vaigos sūdzēties nevaru. Ar šo, šķiet, būtu pa daudz.

//Beauty Formula Active zobu diegs. Jo nekad nevar zināt…

Beāte

 

6 responses

  1. Pingback: monthly favorites / May « femmefarfalle.com

  2. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VII « femmefarfalle.com

  3. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2016.gadā « femmefarfalle.com

  4. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VIII « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s