maizītes ar brī sieru / 3 veidi

Kad visa nedēļa pavadīta, ēdot to tikai vislabāko un pareizāko sev, lai organisms spētu darboties uz pilnu klapi, tad brīvdienās tiek vairāk lutināta dvēsele, jo tad es no sirds ļaujos kārtējās aizgājušās nedēļas svinībām, kuras pavada gastronomiskās izvirtības, eksperimenti virtuvē un našķošanās. Pagājušajās brīvdienās tapa šīs supergardās uzkodas. Visiem taču garšo siermaizītes, vai ne? Šīs būs tikai kripatiņu glamūrīgākas. Visām trim brī siera uzkodu receptēm Tev būs nepieciešama maizīte – Tava iecienītākā. Šoreiz es ņēmu franču bageti, bet tā var būt arī ciabatta vai pat rupjā maizīte. Pirms tam maizi vajadzētu apslacīt ar olīveļļu, uzlikt siera šķēlīti un likt krāsnī, kamēr siers sāk kust. Tālāk par gardāko daļu…

 

Maizītes ar brī sieru un bumbieriem

Aptuveni 10 maizītēm :

2 bumbieri

medus

Sagriez bumbierus aptuveni 1cm platās šķēlēs. Liec uz pannas vienā kārtā un aplej ar medu. Vidēji lielai pannai, kas vienā slānī piepildīta ar bumbieriem nevajadzētu vairāk par  ēdamkaroti medus, taču ar saldumu vari paeksperimentēt. Cep līdz bumbieri kļūst zeltaini. Liec uz sagatavotās maizītes!

Maizites-1 Maizites-9

 

Maizītes arī brī sieru un dzērvenēm

Aptuveni 10 maizītēm :

Divas glāzes svaigu dzērveņu

2 ēdamkarotes balzamiko etiķa

1/3 glāze cukura

rozmarīna zariņš

Traukā liec dzērvenes, cukuru, balzamiko un rozmarīna zariņu. Kārtīgi samaisi un izlīdzini uz cepamās plāts, kuru liec 220 grādos uzsildītā krāsnī. Gatavo aptuveni 12-15 minūtes līdz dzērvenes ir pārplīsušas un veidojas ķēpīga masa. To liec uz maizītēm un priecājies, cik vienkārši un gardi!

Maizites-4 Maizites-2

 

Maizītes ar brī sieru un karamelizētiem sīpoliem

Karamelizēto sīpolu recepte ir atrodama ŠEIT. Iesaku pagatavot vairāk un likt ne tikai uz šīm brīvdienu maizītēm, bet mieloties visu nedēļu!

Maizites-3 Maizites-1-2

Maizites-8

Rita

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s