best of february ’16

Pie apņemšanās turos – mans otrais mēneša favorītu ieraksts. Šeit pirmais. Arī šis tapis cītīgi pierakstot, te telefonā, te uz lapiņas, te plānotāja stūrītī, lai viss labākais netiktu aizmirsts. Jāatzīstas, ka šomēnes sarakstu, kas radies no visu pierakstu apkopojuma, nācās saīsināt un atstāt tikai to pašu labāko. Nebiju gaidījusi, ka ieiešu tādā azartā ar visa labā un priecīgā pierakstīšanu :)

Peaceful Piano Playlist

Teju visu mēnesi mani pavada šī mierpilnā pleiliste :

Seriāls “Weeds”

Nekad neesmu ar aizrautību skatījusies seriālus. Savā ziņā vienmēr apbrīnoju tos, kas šādu rituālu ievēro, bet nu beeeidzot iekritu arī es. Iekritu labā ziņā – mums tagad katru vakaru ir sava kopīgi pavadītā laika padarīšana. Esam paķērušies uz “Weeds” – šis ir tas retais seriāls, kas piesaistīja manu uzmanību ne tikai uz pirmajām trim sērijām. Ir ieteikumi, ko vajadzētu pamēģināt nākamo?

Mājas pārkārtošana

Šajā ziņā es nespēju nosēdēt mierīgi. Divas reizes gadā man ir ļoti nepieciešamas lielākas pārmaiņas mājoklī. Vairs nespējām sadalīt vienu darba galdu – beidzot esmu tikusi pie savējā, kā arī atradusi vēl pāris foršus interjera risinājumus, ar tiem, protams, dalīšos!

best of february-3-2

darba galds

Bruņinieku 63

Atceries? Jau stāstīju. Joprojām esmu sajūsmā un iesaku citiem!

H&M Home krūzīte

Dāvanā no Beātes saņēmu man ļo-oti tīkamu krūzīti. To, ka tā mani pavada visur, var manīt manā instagram bilžu plūsmā. Tas noteikti kādu laiciņu vēl nebeigsies. Lai gan šī ir no stikla, man ārkārtīgi patīk vecie alumīnija trauki, un priecājos, ka tie atkal kļūst aktuāli.

best of february-1-5 best of february-1-6

Hauschka acu zīmulis

Mans šī mēneša līdzgaitnieks un palīgs – Dr. Hauschka Kajal Eyeliner 08 acu zīmulis. Tā krāsa ir fantastiska, uzgalis pludināšanai noder rītiem, kad roka galīgi neklausa, lai novilktu perfekti taisnu līniju, kā arī noturība ir teicama. Tā sastāvā ir dabīgas eļļas, kas mitrina un aizsargā ādu ap acīm.

best of february-5

Lai tiktu dots ir jāprasa

Jā! Tik vienkārši!

Rita

6 responses

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s