22. – 28.2.16 / Glutēns, automašīnas un vasarnīca Kaltenē

// Labu lūpu balzamu nekad nevar būt par daudz. Labāk lai pieejami 10 uzreiz un katrā somā pa vienam, nevis apaļš viens, kurš visnepiemērotākajā brīdī bezvēsts pazūd un pakrūtē saceļ nelielu paniku. Manā kosmētikas maciņā tik tikko ienāca īpaši barojošais Stenders lūpu balzams ar bišu māšu peru pieniņu. Intensīvi kopjošs, ar dziļi mitrinošu iedarbību – kalpo kā solīts. Ā un – ļoooooti izteikti smaržo pēc medus.

// Neatceros pēdējo reizi, kad atvēlēju laiku sejas maskas uzklāšanai vai vēl labāk – pēdējo reizi, kad izmantoju to biežāk kā reizi pusgadā. Sanāk, ka Kiehl’s kurkuma un dzērveņu maska sejai vienkārši ir tā vērta. Uzklājot tā nedaudz pakož, vēlāk krietni sacietē, bet pie mazgāšanas un pēc tās – āda ir un jūtas attīrīta, palikusi maiga un viegli mirdzoša. Smaržo svaigi un neuzbāzīgi.

// Nezināju, ka arhitekte Zaiga Gaile pati sev uzcēlusi tik fantastiski skaistu vasarnīcu Kaltenē! Skaistums!

 

weekly7

// Video, kur vienkāršā un saprotamā valodā pastāsta par to kāpēc mūsdienu cilvēkam glutēns nav nepieciešams, nav piemērots un var būt bīstams. Vairāk vai mazāk, bet mainīja manu dzīvi, noskaties!

// Petrolified leģendāru automašīnu zīmējumi minimālistiem. Neko daudz no mašīnām nesaprotu, bet izskatās tik skaisti, ka nespēju atraut acis  …un klusībā, lēni plānoju iespējamo pirkumu.

// iittala un Issey Miyake kolaborācija – jaunākā mājlietu kolekcija gandrīz visos manos mīļākajos pasteļtoņos. Ceru, ka būs pieejama arī Latvijā. P.S. Vai sāki dungot līdzi? #pauseforharmony

// Nezinu uz cik ilgu laiku, bet snapčats ir atvērts. Uzmeklē : beate.ligere

 

Beāte

2 responses

 1. Iesaku izlasīt arī cilvēka viedokli ar izglītību šajā jomā :)

  http://ksenijakomente.lv/bezglutena-saga-1-dala

  Es pati arī esmu “glutēna samazināšanas ikdienā” pulciņā, tomēr racionālā domāšana un skepticisms bļauj, ka vajag vairāk pētīt un mazāk sekot trendiem sabiedrībā.

  + ir interesanta grāmata – http://www.amazon.com/The-Gluten-Lie-Other-Myths/dp/1941393063 .
  Pašai pati vidēji, tomēr ko novērtēju ļoti – atgādināja par Placebo un “viena tante teica” tik ļoti izplatīto fenomenu ēšanas jomā. Kā arī izskadro vēsturi, kā veidojās ēšanas trendi (bez-cukura, bez-glutēna un bez-tauku).

  Tas tā brīvam bīdim :)

  Liked by 1 person

  • Paldies! :) Pilnībā saprotu no kurienes nāk Ksenijas komentāri. Daļa no tiem ir pamatoti, bet …. uzskatu, ka uz šo tēmu ir jāskatās globāli un jārunā daudz plašāk, īstāk, nevis jānosauc par muļķīgu trendu (…un jācenšas tas pierādīt vairāku rindkopu garumā) tikai tāpēc, ka ir cilvēku grupa, kurai patīk akli sekot tendencēm, neiedziļinoties un nesaprotot, kas tas īsti ir.

   Manā gadījumā acīm saredzami, tūlītēji rezultāti bija vienīgais un īstais iemesls, kurš lika saprast, ka glutēns no ēdienkartes IR jāizslēdz. Video man kalpoja kā papildus materiāls izzināšanai, vispārējai sapratnei, jo šī tēma pieminēta tiek ļoti daudz, bet salīdzinoši ļoti maz vienkāršā valodā tiek atbildēts uz jautājumiem – kas, ko un kāpēc.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s