monthly favorites / February 2016

 

Bio2You Omega- 3-6 serums, ādas antidepresants. Februārī cītīgi iepazinos ar vairākiem pašmāju dabīgās smiltsērkšķu kosmētikas zīmola Bio2You produktiem. Labus vārdus par Bio2You roku krēmu pateikt jau paspēju, rindā vēl stāv eļļa ķermenim, matiem un sejai, bet šoreiz par serumu. Liekas, ka tās ir sastāvā esošās mežrozītes, kuru aromāts tik ļoti atgādina kaut ko patīkamu no bērnības. Skaidri nezinu ko, bet patīk! Patīk gan seruma vieglums, gan aromāts, gan sniegtais rezultāts. Nezaudējot mitrinošās īpašības, tas ātri iesūcas ādā un neatstāj nospiedumus. Bauda lietot!

Bio2You Omega 3-6 serums

 

Pure Pearl. Stenders nebeidz pārsteigt! Tiešām! Nu jau ļoti regulāri klāt nāk jauni produkti, kuri tik tiešām – viens par otru labāki! Tās sen vairs nav tikai vannas bumbas vai ķermeņa losjoni. Jaunās Pure Pearl smaržas ir tiešām skaistas gan aromāta, gan iepakojuma, gan kopējā izpildījuma ziņā. Tiešām priecājos (..un aiz priekiem lietoju tās katru dienu)! Tik tikko klāt nākuši arī 5 jauni sejas kosmētikas produkti, kurus noteikti ir vērts iepazīt. Malači!

Stenders Pure Pearl

Svaigs kokosrieksts. Visus šos gadus ignorēju tā klātbūtni veikalā līdz vienā reizē izskanēja : “Paņemam?”. Paņēmām arī un lielā apsēstība ar kokosriekstu varēja sākties. Tagad vispriecīgākā esmu to skrubinot no rīta, brokastīs, jo pa nakti tas saldētavā labi sasalis un no rīta viegli var notīrīt balto kokosrieksta daļu jeb kokosrieksta gaļu. Ņam!

Kokosrieksta atvēršana patiesībā ir ļoti interesants process – vispirms vienā no kokosrieksta actiņām jāizskrubina caurumiņš (actiņas ir trīs, bet caurumu izdosies izurbt tikai vienā), tad jāiztecina sula, tad, izmantojot lielo virtuves nazi, jādauza pa kokosrieksta sāniem līdz parādās plaisa un tas saplīst uz pusēm, tad jāliek saldētavā vai uz atklātas uguns, lai karsēšanas vai saldēšanas procesā kokosrieksta gaļa vieglāk atdalītos no čaulas, tad var ķerties pie ēšanas. Process foršs un iegūtais gardums ļooooti baudāms!

_MG_7403-2

 

Kokosriekstu cepumiņi. Līdz ar ievērojamas revolūcijas ienākšanu manā ēdienkartē, no jauna jāatklāj vienkāršas un gardas receptes, kuras nesatur glutēnu. Mans pirmais, lielais atradums ir kokosriekstu cepumiņi, kuri visu februāri ir īpaši regulārs viesis virtuvē. Sātīgi, izcili garšīgi un bez atsevišķi pievienota cukura! Recepti meklē šeit.

Allure Art glezna. Īsi pirms Valentīndienas man bija lieliska iespēja tuvāk iepazīties ar Latvijā radīto Allure Art jeb produktu komplektu, kurš paredzēts mākslas radīšanai …mīlējoties. Sadarbības rezultātā tapa glezna, kura šobrīd ne tikai kalpo kā dekorācija, bet arī vienkārši un no sirds priecē. Tā tapa vairākos piegājienos un gala rezultāts katru dienu atgādina par to, cik patīkama un relaksējoša nodarbe ir spontānas, neapzinātas rotaļas ar krāsām.

Beāte

3 responses

  1. Pingback: Labākā fotokamera blogerim. Kuru izvēlēties? « femmefarfalle.com

  2. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VI « femmefarfalle.com

  3. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2016.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s