Krāsu intimitāte / ALLURE ART

 

Mīlestība, kaisle un seksuāla enerģija. Liekas nevienu šie vārdi un to radītās sajūtas nebiedē, drīzāk uzrunā, ieinteresē…, bet māksla, kura radīta mīlējoties? Māksla, kura radīta saskaroties krāsām, audeklam, diviem kaisles un mīlestības pārņemtiem ķermeņiem? Vai esi pietiekami atvērts un brīvs, lai ļautos un izbaudītu ko tik… pirmatnēju?

Allure Art piedāvā visus nepieciešamos palīglīdzekļus, lai Tu un Tavs partneris varētu radīt erotisku, abstraktu un unikālu mākslu mīlējoties. 

ALLURE ART

AllureArt2

 

Allure Art nosaukums tulkojams divos veidos. All you are (viss, kas Tu esi) vai allure – kārdinājums, vilinājums. Šie vārdi precīzi raksturo un piešķir  papildus sajūtu ne tikai zīmolam, bet arī pašam produktam.

Komplektā ietilpst audekls (1m x 1,37m), pēc paša gaumes un vēlmēm izvēlētas krāsas (100ml pudelītes), aizsargplēve grīdai (20 m2), divi komplekti vienreiz lietojamo čībiņu, dušas sūklītis un lietošanas pamācība. Radītā mākslas darba ierāmēšanai, papildus iespējams pasūtīt arī koka apakšrāmi.

Allure Art māksla mīlejoties

Allure Art kit

_MG_6805

 

Izklāj audeklu, noģērbies kails un ļaujies ķermeņu un krāsu simfonijai. Tā var būt sirsnīga rotaļa vai kaislīgs sekss bez atelpas. Apsolu Tev, ka šī pieredze būs neaizmirstama, rezultāts atmiņām bagāts un… mūžīgs. Es vēlējos atkārtot.

Pirms galvenā procesa sākuma iesaku kārtīgi sagatavoties – rūpīgi un ar lielu rezervi izklāt plēvi, drošā tuvumā novietot čībiņas, atbrīvot vannasistabu un tajā atstāt komplektā atrodamo dušas sūklīti. Krāsas ir ķermenim nekaitīgas (sertificētas) un viegli mazgājamas.

_MG_6711-2

_MG_6902-3

 

Tagad šī glezna rotā manas studijas sienu – glabā atmiņas, ik mirkli iedvesmo un rada sajūtas, kādas neviens cits priekšmets, fotogrāfija vai glezna nespēs nekad. Īpaši…

Tā var būt lieliska dāvana sev, partnerim vai tuvākajiem draugiem. Komplekts izveidots tiešām ļoti gaumīgs un skaists. Par iesaiņošanu vai īpašu pasniegšanu jāuztraucas nebūs. Iesaku!

Allure Art kit

Beāte

One response

  1. Pingback: monthly favorites / February « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s