Ielogojies Digitālajā Paradīzes Dārzā!

Jau šo piektdien, 19. februārī, Latvijas Mākslas akadēmija taps atvērta neskaitāmiem ērmiem un skaistām būtnēm – šeit notiks 78. gadskārtējais LMA Karnevāls. Šis notikums ierindojas līdzās citiem gaidītākajiem pasākumiem un festivāliem visa gada garumā, un, ja kāds man jautā, ar ko man asociējas februāris, tad pie atbildēm viennozīmīgi ierindojas arī LMA Karnevāls ar visu tā gatavošanās bumu. Karnevāls ir fantastisks pasākums vairākos līmeņos.

karnevals-1

Šī gada Karnevāla tēma ir “Virtuālais Paradīzes Dārzs“, kas ļauj plašu intepretāciju par tēmu, un it nemaz nav šaubu, ka tērpu un ideju asorti būs pārsteidzošs, kā jau katru gadu. Tieši tērpu un dekorāciju kvalitāte ir tas, kas šo notikumu pārliecinoši paceļ pāri citiem plaši apmeklētiem pasākumiem. Rīkotāju kompetences un apmeklētāju atbildības pret tradīcijām sintēzes rezultātā rodas tik izcils rezultāts.

Nākamais unikālais faktors ir pasākuma formāts – kaut kas tik daudzveidīgs un košs kā vairāku dienu vasaras festivāls, tomēr tik īss un intensīvs kā viena vakara kārtīga diskotēka. Skaidrs, ka akadēmija izmanto savas ēkas daudzo telpu un kabinetu priekšrocības, uzburot neskaitāmas auras un noskaņas vienā ēkā.

Pasākums apvieno un saliedē gan popmūzikas cienītājus, gan visdziļākās un tumšākās pazemes piekritējus. Rau, uz galvenās skatuves jau gatavojas uzstāties mūsu Astro’n’Out, leģendārais Roberts Gobziņš ar grupu, Super Besse no Baltkrievijas, Bandmaster un Emil Deo+Richard Spatz. Vēlaties klausīties kā dārdina roka pērkoni? Lūdzu – Indygo, Sibyl Vane, Laime Pilnīga, Be Reet, Crow Mother, Foxthroat un Rebel Riot iznīcinās roka skatuvi! Folka skatuvē var uzelpot un ķert miera vibrāciju, klausoties Čipsī un Dullajā, Dārdos un Grodos. Dejotmīļus dīdīs veselas divas skatuves – Funk skatuve, kur uzstāsies bez Pulkveža atstātā DJ apvienība Funky Breakout – DJ All-viss, DJ Rudd un PM2TheAM, kā arī aktīvā un progresīvā elektroniskās mūzikas skatuve 91kidz. Šeit neviens negrasās nodarboties ar jogu un nāksies pasvīst. Šī skatuve šogad visplašāk pārstāvēta: Suave-94, Young-P, Rom+Ann, Judzen, 91kidz, Lessfuc, Dispoze, Ironixx, kā arī RBMA laureāts Full Crate x Mar un spāņu mākslinieks JU.

Bez mūzikas baudīšanas un dzērienu malkošanas, kā allaž varēs nodarboties arī ar radošām aktivitātēm vai baudīt kino. Šogad 2AnnasIFF ir sagatavojušas animācijas īsfilmu ciklu speciāli Karnevālam. Durvis tiks vērtas plkst. 20.00, no 20.30 sāksies kņada dažādās darbnīcās, bet no 21.30 sāksies balle ar dzīvo mūziku. Šodien ir pēdējā diena, kad biļetes vēl var paspēt iegādāties par īpaši labu cenu iepriekšpārdošanā Latvijas Mākslas akadēmijā. Sīkāk, šeit. Ja nepaspēj šodien, tad tās būs jāiegādās pie ieejas, bet esi drošs – pasākums ir tā vērts! Ļaujies un izbaudi!

Tiekamies Karnevālā!

Advertisements

One response

  1. Pingback: Tikmēr Virtuālajā Paradīzē / LMA karnevāls 2016 « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s