8. – 14. 2. 16 / Smaržas, garšas un lieliskas kombinācijas

 

// Aizvadītās nedēļas arvien vairāk laika un enerģijas veltu pareiza, sabalansēta un veselīga uztura izzināšanai – cenšos sevi maksimāli informēt, izglītot un iedvesmoties. Viens no galvenajiem iedvesmu avotiem ir dažādas dokumentācijas. Šonedēļ atmiņā visspilgtāk palikusi 2008.gada filma “Food Matters”. Sabalansēts, tīrs un vitamīniem bagāts uzturs ārstē. Es tam absolūti ticu un šī filma ir viena no daudzām, kur stāstītais to atkal, no jauna pierāda.

// Liekas, ka esmu pārdzīvojusi balti krāsoto sienu periodu. Man, lūdzu, copy&paste!

weekly6

// Pavisam nejauši, revidējot savus virtuves plauktiņus, atradu un atklāju, ka Vilma Alma olu makaroni ar kanēli ir fantastiski garšīga alternatīva mīļajai brokastu putrai. Ražoti Latvijā, Liepājā un ir 100% roku darbs. Nepārspīlēti, bet jūtamā daudzumā pevienotais kanēlis dod bagātāku un noteikti interesantāku garšu. Vari papildināt ar ievārījumu, auglīšiem vai ēst kā ir. Ļoti, ļoti gašīgi!

// Krāsas, kleita, augstpapēžu kurpes – viņa izskatās tik lieliski! 

// Nedēļas sākumā saņēmu burvīgu sūtījumu – jaunās Stenders Pure Pearl  smaržas. To aromāts ļoti atgādina manas pirmās, vissmīļākās smaržas (tās pārtrauca ražot), kas, manuprāt, ir diezgan maģiski… un absolūti lieliski! Burtiski uzreiz sapratu, ka šo citrusa, muskusa un koksnes kombinācijas radīto aromātu izbaudīšu ik dienas. Arī iepakojums skaisti elegants. Paldies!

Beāte

One response

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s