Bruņinieku 63 / bērnības garša

Rīgas jauko kafejnīcu scēnas kvalitātes testu ar teicamu vērtējumu nokārto kāds jaunums – Bruņinieku 63! Lai uzlabotu produktivitāti, izturētu konkurenci un dubultotu iespēju pelnīt, vienuviet telpu dala gan laba vieta maltītei, gan kvalitatīvu virtuves piederumu veikals. Mūsu pirmajā, bet noteikti ne pēdējā tikšanās reizē šeit bija klāts vēlo brokastu galds.

Bruninieku63-11

Bruninieku63-15 Bruninieku63-10

 

Maza liriska atkāpe. Rītā, kad devāmies uz Bruņinieku 63, pavisam nejauši iedomājos par rūgušpienu ar cukuru – vienu no saviem bērnības kārumiem. Tad sāku filozofēt tālāk par baltmaizi ar sviestu un cukuru, cepumu kūciņām, ceptām desu šķēlēm, kārtīgu rosolu ar kārtīgu desu un pārējām ar manu bērnību tik nesaraujamām (un tagad tik jocīgām) ēdamlietām. Nodomāju, ka tas ir ārkārtīgi dīvaini, ka neviens pie mums vēl nav atvēris vietu, kas piedāvātu atgriezties bērnības garšās un te nu tas bija – Bruņinieku 63 izrādās dienā, kad tur ieradāmies mēs, piedāvā vēlās brokastis bērnības garšās.

Lai apmeklējumu padarītu interesantāku, katru nedēļu vēlajām brokastīm ir cita tēma. Šajā nedēļā gremdējāmies agras bērnības atmiņās un baudījām bērnību. Šāda veida tematiski aicinājumi ir aizraujoši gan jauniem apmeklētājiem, gan notur interesi patstāvīgo apmeklētāju vidū. Jāpiebilst gan, ka restorāns nav ļoti liels, tāpēc pārāk lielu gardēžu pieplūdumu uzņemt nebūs pa spēkam. Vai nu ir jārezervē galdiņš iepriekš, vai arī jājūtas patiesi veiksmīgam, tiekot pie pusdienām bez rezervācijas. Fakts par apmeklētāju pieplūdumu un ierobežoto kapacitāti, savukārt noved pie lieliskas un ģimeniskas atmosfēras.

Bruninieku63-18 Bruninieku63-3

 

Brokastis bija gardas, daudz un sātīgas. Atbilstoši tēmai no visdziļākajām atmiņu mapēm tika izvilktas liela formāta omletes, cīsiņi, desmaizes, rosols, tostermaizītes, kartupeļi ar pārbagātu siera kārtu, plānās pankūkas, vafeles un auzu pārslu krēms, pat cukurvate. Kā maltītes nagla bija liellopa kotlete ar griķiem un mērci, kas garšoja teju kā no skolas ēdnīcas. Viens pamatēdiens ir iekļauts branča cenā.  Jāuzsver, ka var ne tikai iekost vai pamieloties, bet kārtīgi paēst. Pat vīrietis. Un šajā gadījumā kvantitāte neizslēdza kvalitāti.

Bruninieku63-9

Bruninieku63-8

Bruninieku63-6 Bruninieku63-7

Bruninieku63-1-2

Iespējams, funkciju mikslis, kur mijas veikala dizains ar restorāna glanci, ir tas, kas šo vietu padara neatkārtojamu. Izmantotie vizuālie triki un knifi nav nekas neredzēts un jauns, tomēr sava īpašā aura ir panākta. Vienā zālē virmo sarunas un cilvēku enerģija, otrā zālē nepārprotami dominē ēdiens – lete un milzīgs galds pa visu zāli no vienas vietas noklāts ar kūpošiem katliem un katliņiem, šķīvjiem un bļodiņām. Skatoties no zāles puses, pie ieejas visiem draudzīgi uzsmaida smeķīgs bekona portrets.

Bruninieku63-1 Bruninieku63-3

Tikai neapjūciet, Bruņinieku 63 ārpusi vēl aizvien rotā “Sirmais un Dreibants” izkārtnes. Tā ir īstā vieta un dodieties vien iekšā! Bruņinieku 63 vēl ir visu pārmaiņu priekšā, lai iegūtu savu izkārtni, īpašo telpu iekārtojumu, taču tas pat paliek otrā planā, ņemot piedāvājumu un atmosfēru.

Vēlās brokastis pieejamas no 10.00 – 16.00. Pieaugušajiem 9,90€, bērniem 5,00€. Un noooteikti rezervē galdiņu!

Bruninieku63-13 Bruninieku63-16

Rita

One response

  1. Pingback: best of february ’16 « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s