1. – 7. 2. 16 / Slaidā vidukļa līnija, kanēlis un omītes bibliotēka

 

// Skaistais, maigais, Latvijā ražotais Bio2You smiltsērkšķu roku krēms – paldies, ka Tu nonāci manā kosmētikas plauktiņā! Īsts glābējs, kad pēc lielās trauku mazgāšanas rokas paliek jūtami sausas. Lieliski mitrina, ļoti ātri iesūcas un pabaro ādu visai turpmākajai dienai. Vienīgais mikro mīnuss – manai gaumei smaržo nedaudz nepierasti, bet tas ir sīkums. Lielisks, lielisks produkts!

// Kad runa iet par kafiju, ar garšu variācijām īpaši neaizraujos. Visbiežāk izvēlos kafiju ar pienu un nedaudz brūno cukuru, un viss. Kanēli rīta kafijai pievienot sāku pēc Ancīša lietošanas. Lieliskā garšu kombinācija tik ļoti iespiedās atmiņā, ka nolēmu pievienot to arī turpmāk (manuāli) un izbaudīt garšvielas sniegtās, labās īpašības. Ņam!

Bio2You smiltsērkšķu roku krēms

// Ieraudzīju skaisto, seno grāmatas vāku, atvēru 93. lappusi un beidzot atradu to, ko meklēju jau vairākas nedēļas – receptes dažādiem dārzeņu dzērieniem. Mhm. Izrādās, ka internets ar šādu infomāciju nemaz nav tik pārpildīts kā biju gaidījusi. Anatolijs Mučkins līdz 1979. gadam sagatavojis 500 dažādu augļu un dārzeņu dzērienu receptes t.sk. sīpolu, tomātu, gurķu, seleriju, kāpostu, u.c., no kuriem daži nemaz neizklausās tik briesmīgi. Vērts pamēģināt! Ja atradīšu ko revolucionāru, noteikti ziņošu!

// Piecas Walking Dead sezonas (minēju iepriekšējā weekly bloga ierakstā) mani laikam norūdījušas tik tālu, ka skalpu griešana filmas vidū mani īsti vairs neuztrauc, tāpēc šonedēļ tīri labi izbaudīju Kventina Tarantino 2009. gada filmu Inglourious Basterds. Asprātīga un  vizuāli ļoti baudāma.

// Divi īsi, bet tiešām efektīgi treniņi no Jessica Smith TV, kurus šonedēļ ļoti izbaudīju (…un jūtu joprojām) –  20 minūšu treniņš visai vidukļa līnijai,  25 minūšu treniņš presītei, dibenam un augšstilbiem.  Varbūt izskatās viegli, bet, oh,…. nav, nav nav.

// Mīlīgi auglīši

Beāte

2 responses

  1. Pingback: monthly favorites / February « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2016.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s