best of january ’16

Es katru mēnesi tik ļoti izbaudu Beātes mēneša favorītus, un tik neskaitāmi daudz reižu esmu viņai žēlojusies, ka nespēju savākties, lai iegrāmatotu savus – mēneša beigās vienkārši vairs neatceros, kas tā laikā noticis. Šoreiz cītīgi pierakstot, ir tapis šis ieraksts. Teiksim, ka mana mēneša favorītu sadaļa ir mana jaunā gada apņemšanās. Tā, lai man atpakaļceļa vairs nebūtu. Mēneša sākumā sāku pierakstīt sajūtas, notikumus un lietas, kas man likušas smaidīt viscaur janvārī. Tad, nu lūk, zemāk mani janvāra prieciņi, šoreiz gan vairāk sajūtās, nekā taustāmās lietās. Lai atkal pārlasītu un liktu pasmaidīt, ceru, ka arī kādam no jums.

ZIEMA

Esmu ziemas cilvēks, mans janvāra vislielākais prieks bija sniegs! Slēpošana, pastaigas un ārkārtīgais skaistums. Nav labāku ziemas pastaigu par tādām, kad pie loga novaktē, lai nu vairs nesnieg tā, ka acīs kož, bet neviens sētnieks vēl nav sarosījies, lai sniegu tīrītu. Tādas svaigas un pūkainas pastaigas ar Pako izbaudījām nevienu vien. Es gan esmu lielākā sajūsmā, nekā viņš, khm, khm…

JAUNATKLĀJUMS

Janvāra pašā, pašā sākumā, kad vēl viena pēc otras sekoja brīvdienas, iemīlēju jaunatklātu kokteili. Neesmu stiprā alkohola mīlis un kokteiļiem ļoooti reti, kad dodu priekšroku, bet šis atstāj manas garšas kārpiņas sa-jūs-mi-nā-tas. Kas ir tā perfektā savienība? Džins, citrons un timiāns. Un es nevaru sagaidīt, kad varēšu padalīties ar recepti arī šeit.

DABĪGUMS

Mans mēneša lepnums un prieks – sadarbība ar lietuviešu dabīgās kosmētikas zīmolu Uoga Uoga, par ko vairāk atskaitīšos vēlāk, bet tagad manus vannas istabas plauktiņus piepildījis vasarīgs sprādziens, un ādu priecē lērums man jau tik iemīļoto Uoga Uoga produktu.

january-1-3

KĀRTĪBA

Sajūsma par pasaules kārtību – īstie cilvēki, notikumi un atklāsmes īstajā brīdī. Šomēnes es nebeidzu sajūsmināties par to, cik zīmīgi viss notiek. Ļaujot plūsmai sevi nest, mani tik un tā aiznes pareizās straumes.

KALENDĀRS

Mūsu darba vidi tagad rotā askētisks un ērts kalendārs, ko izdrukāju uz cietāka papīra un iestiprināju mapītē. Mani mazliet mulsina svētdiena kā nedēļas sākums, taču mēģinu aprast. Šis ir otrs skaistākais kalendārs, kādu man nācies redzēt – pirmais noteikti ir Lindas Gobetas veidotais, kuram, starp citu, tagad ir piemērota atlaide La Tone interneta veikalā (and hurry up, jo palicis ir tikai viens ekseplārs).

ATKLĀSMES

Gandrīz puse janvāra pavadīta gultā, cīnoties ar negantu saslimšanu (tāpēc šis mēnesis vairāk sajūtās balstīts), taču es nespēju pat aptvert, cik daudz atklāsmju pie manis ir atnākušas šajās mierpilnajās nedēļās. Biju aizmirsusi par sevi, savu ceļu un to, cik patīkami un vajadzīgi ir dzīvot saskaņā ar sirdi. Mīlestībā. Žēl, protams, ka tā ir slimība, kas atgādina iet savas sirds ceļu, turēt to vaļā, klausīties un ticēt tai, novērtēt sevi un mīlēt. Būšu saudzīgāka.

JAUNI RITUĀLI

Kā jau minēju, janvāris pagāja gultas režīmā, taču ir kāds jauns rituāls, ko pateicoties tam, iesāku darīt – deguna skalošana ar Neti Pot kanniņu pēc ajūrvēdas principiem. Paldies meitenēm par ieteikumu! Ir ļoti grūti uzrakstīt, kā notiek šis process, taču šeit ir video, kur viena no manām iecienītākajām jogas youtube-skolotājām par to pastāsta un parāda. Es noteikti pastāstīšu par to vairāk, tā kā turiet acis vaļā!

Rita

4 responses

  1. Pingback: best of february ’16 « femmefarfalle.com

  2. Pingback: ajūrvēdiskā deguna skalošana « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s