Gaisīgā brokastu omlete

Kad pēc iepirkšanās partikasgrozs.lv ledusskapis un pieliekamais pilns ar visdažādākajiem lauku labumiem, vispirms viss jānogaršo un tad, ja vēl kas palicis pāri, jāķeras klāt eksperimentiem un jāgatavo lielā, gardā maltīte.

Par cik viens no maniem pasūtījumiem bija skaistas, apaļas lauku olas, nolēmu, ka ir īstais brīdis, lai dieniško un ļoti mīlēto brokastu auzu pārslu putru nomainītu pret omleti. Vienkārši? Jā! Ģeniāli arī, jo tas ir lielisks veids kā nogaršot sagādāto, iepazīt un izveidot jaunas garšu kombinācijas, un rītu padarīt par pāris garšīgiem piedzīvojumiem bagātāku.

_MG_6527-2

omlete recepte

Šajā receptē (paredzēta vienai personai) izmantoju :

Vispirms nelielos, 2cm gabaliņos sagriez desiņas un liec uz pannas kārtīgi izkarsēties. Kad tauciņi izdalījušies un desiņas nedaudz sarāvušās – ņem nost no pannas un ļauj padzist. Sakul olas līdz skaisti gaisīgai konsistencei, pievieno šķipsniņu sāls un lej masu tajā pašā pannā, kur tikko cepās desiņas (ja tauciņu pa daudz – nolejam). Nekavējoties maliņas sāc pavilkt uz iekšpusi, lai šķidrms vienmērīgi izceptos un veidotos olu “pankūka” (ja nav skaidrs ko ar to domāju, šeit atradīsi veido pamācību). Kad olu “pankūka” gandrīz gatava, uz vienas pusītes izvieto desiņas, spinātus…. Tad pankūku pārloki uz pusēm – vienu vai divas reizes, tas paliek Tavā ziņā. Pāri pārliec sadrupināta siera šķēlītes un gatavs! 

Burvīga recepte brokastīm! Patika olu gaisīgums un garšu kontrasts starp pikantajiem mednieciņiem un maigo sieru. Ņamm!

partikasgrozs.lv

Pārtikas Grozs piedāvā iegādāties sezonālus, svaigus un īstus pārtikas produktus no Latvijas zemnieku saimniecībām, no kurām liela daļa ievēro bioloģiskās saimniekošanas principus. Veic pasūtījumu līdz katras nedēļas ceturtdienas pusnaktij un svaigi sagatavotos produktus saņemsi jau jaunās nedēļas pirmdienā.

Esmu ļoti apmierināta par katra saņemtā produkta svaigumu, kvalitāti un tiešām autentisko garšu. Šī iemesla dēļ, ja iespējams, aicinu arī Tevi izvēlēties labāko, vietējo produkciju un atbalstīt ne tikai Latvijas zemnieku darbu, bet arī savu veselību un labsjūtu!

Beāte

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s