monthly favorites / January 2016

 

klikklik.me mapīte datoramLīdz ar jauna datora iegādi, mans nākamais loģiskais pirkums bija laba datorsoma. Manā gadījumā tā bija nevis soma, bet mapīte, jo vēlējos paturēt iespēju ieslidināt datoru savā lielajā ikdienas somā, nevis nēsāt vēl vienu somu papildus. Ideāls risinājums atradās pie klikklik.me. Vienkārša un ērta dizaina, labi polsterēta, vizuāli daudz foršāka kā parastās, veikalā atrodamās mapītes. Kalpo bez problēmām. Iesaku!

_MG_6465-2

 

Naive Wood Factory sienas plauktiņš. Gada sākumā dzīvoklī parādījās jauns, super skaists un ilgi meklēts iemītnieks. Līdz šim galvenā problēma citos variantos bija kvalitāte – ne IKEA, ne Jysk atrastie nelikās pietiekami stabili. Tad talkā nāca Naive Wood Factory un esmu absolūti laimīga par iegūto rezultātu. Aptuveni 1.80 m augsts, 70 cm plats, ar metāla kājām un koka detaļām. Stabils un siena palikusi bez skrūvēm vai liekiem caurumiem.

naive wood factory

#FemmeFarfalleFOOD Ja izdevies realizēt kādu šeit, blogā redzēto ēdienu recepti vai ir kāds gardums, kuru Tu mums noteikti ieteiktu pagatavot, no sirds priecāsimies, ja atrādīsi to, lietojot haštagu #FemmeFarfalleFOOD. Pagaidām tur apskatāmas tikai manas un Ritas radītās, bet ļoti, ļoti ceru tur ieraudzīt arī Tavas!

Kiehl’s dziļi attīrošais sejas mazgāšanas līdzeklis ar kliņģerītēm. Cilvēki bieži ir pārsteigti dzirdot, ka joprojām sejas mazgāšanai visbiežāk izmantoju ziepes. Man gluži vienkārši nekad nav bijusi vēlme ķēpāties ar netīrām vates piciņām un kodīgiem sejas tīrīšanas līdzekļiem. Tas nozīmē, ka, ja iegādāšos kādu sejas mazgāšanas līdzekli, tas būs putojošs, kā ziepes, lai varu seju attīrīt bez liekiem papildlīdzekļiem. Ilgāku laiku lietoju Madara attīrošās putas, bet tiktikko pārgāju uz Kiehl’s un esmu sajūsmā! Vienai mazgāšanas reizei nepieciešams pavisam neliels daudzums produkta, apmēram zirņa lieluma bumbiņa. Līdzeklis izcili saputojas, burvīgi smaržo un kvalitatīvi attīra (..ar piebildi, ka nemazgāju seju no milzīgas meikapa kārtas).

_MG_6459-3

 

Mandalu krāsošana. Īsi pirms Ziemassvētkiem saņēmu kādu burvīgu dāvanu, no kuras visu janvāri burtiski nespēju atraut rokas. Tā ir “Mazā miera grāmata” ar daudz un dažādām mandalām izkrāsošanai, krāsu iepazīšanai, miera atgūšanai un vienkāršai prāta relaksācijai. Paldies Madarai un Lindai no Edelman Affiliate. Āķis lūpā! Kā pabeigšu šo, tā ķeršos pie nākamās.

_MG_6434-2

 

RIIJA stīvināta lina soma. Brīdī, kad biju izdomājusi, ka nākamais pirkums būs maza, kompakta somiņa, lai nav jānes lieki smagumi, eh…. Skaista materiāla, izturīgiem dabīgās ādas rokturiem, ļoti ietilpīga un, manuprāt, izcilas kvalitātes soma. Mierīgi var ielikt gan datoru, gan lielāku kosmētikas maciņu, jogas paklājiņu un nelielu drēbju kaudzīti…  visu, ko ikdienā vajag un visticamāk nemaz nevajag nēsāt līdzi.

_MG_6455-2

Beāte

10 responses

  1. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2016.gadā « femmefarfalle.com

  2. Pingback: monthly favorites / January 2017 « femmefarfalle.com

  3. Pingback: monthly favorites / February 2017 « femmefarfalle.com

  4. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VIII « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s