25. – 31. 1. 16 / 13 litri sulas, veselīgs mirdzums, termini un Walking Dead

 

// Šonedēļ esmu sagatavojusi vismaz 13 litrus ar svaigi spiestu sulu (nē, es nepārspīlēju). Dievīgi ne tikai garšu, bet arī krāsu ziņā! Mana absolūtā favorīte pagaidām ir saulaini oranžā sula, kurā kombinēju burkānus, ābolus, ingveru un citronu, bet  lielisku kombināciju veido arī koši zaļā, kuras sastāvā spināti, ananāss, selerijas kāti, gurķis, citrons, ingvers un āboli.  Ko lai saka, ja neesi slinks trauku un dārzeņu mazgātājs – sulu spiede ir tiešām izcils papildinājums virtuvei.

// Atradu vietu bookmarks lodziņā – modes terminu vārdnīca no A līdz Z

// To vai Mixa BB+ krēms pret ādas apsārtumu būs neatņemama manas dzīves sastāvdaļa, spriest vēl pāragri. Pagaidām varu teikt, ka pāris reizes ir izmēģināts un so far so good – mitrina, piešķir veselīgu mirdzumu, nedaudz ietonē utt. Plusiņš par to, ka piemērots ļoti gaišam ādas tonim.

mixa bb krēms

// Ļoti novērtēju un visbiežāk arī apmeklēju preses pasākumus, kuri tiek rīkoti dienas pirmajā pusē, nevis vēlā vakarā. Šonedēļ tas bija Dr.Hauschka rīkotais skaistuma rīts restorānā MUUSU, kur zīmola grima māksliniece Diāna Godmaša prezentēja pavasara grima kolekciju un dalījās ar tiešām noderīgiem grima uzklāšanas padomiem. Dr.Hauschka nakts serums, manuprāt, ir viens no izcilākajiem sejas kopšanas produktiem, tāpēc arvien no jauna sekoju līdzi un esmu priecīga uzzināt par viņu kosmētikas produktu jaunumiem!

// Gaidu pavasari. Vai Tu gaidi pavasari? Matte Home 2015.gada pavasara kolekcija ir vēl vien pierādījums tam, ka man patīk krāsas…. vismaz brīdī, kad runa iet par traukiem.

// Nepagāja ne 5 gadi un Beāte atklāja The Walking Dead, Tā vai citādi, bet to mierīgi var pielīdzināt Breaking Bad, kas ir labi. Neteikšu cik sērijas pieveiktas, cik dienu garumā, bet, jā, vizuāli iespaidīga un ļoti baudāma skatāmviela.

Beāte

5 responses

  1. Ieintriģēji ar Mixa BB krēmu! Biodermas BB krēms man dikti iet pie sirds, bet tā noņemšanās ar toni un tā transformēšanos nav parocīga rītos, kad dikti jāsteidzas. Saigaidīšu atsauksmi un apdomāšu vai iepazīties ar Mixa krēmu :)

    Like

  2. Pingback: 1. – 7. 2. 16 / Slaidā vidukļa līnija, kanēlis un omītes bibliotēka « femmefarfalle.com

  3. Pingback: Labākā fotokamera blogerim. Kuru izvēlēties? « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s