18. – 24.1.16 / Rupjmaizes marmelāde, roboti un jauni izaicinājumi

 

// Divas filmas, kuras šonedēļ noskatījos un, kuras noskatīties iesaku arī Tev – Earth to Echo un The Iceman. Abas absolūti atšķirīgas, piemērotas atšķirīgiem garastāvokļiem, bet abas tiešām baudāmas. Ā un – neļauj IMDB redzamajam, zemajam vērtējumam ietekmēt Tavu lēmumu. Manuprāt, tas ir gluži neatbilstošs.

// Beidzot arī es iepazinos ar bioloģisko, Latvijas zemnieku saimniecību pārtikas produktu internetveikalu partikasgrozs.lv. Pasūtīšanas process pavisam vienkāršs – apskati, izvēlies (pēc pieredzes saku, ka šī daļa ātri vien kļūst īpaši sarežģīta, jo produktu ir tiešām daudz), apmaksā un saņem. Pirmie našķi, kuri pazuda no mana pasūtījuma groziņa – biešu&burkānu sula, rupjmaizes (!!!) marmelāde. Turpinājumā vēl sieri, īstās lauku olas un gaļiņa. Viss svaigs, garšīgs un viss autentisks.

rupjmaizes marmelāde

// Bērnībā devos uz vairākām nometnēm pilnas nedēļas vai pāris dienu garumā. Atceros, ka vismaz divās no tām mēs veidojām šos papīra groziņus. Vai liela iespējamība, ka šoreiz man sanāks smukāk? Ja jā, tad ķeros klāt!

// Saldumu, precīzāk, īpaši našķīgo našķu gatavošana bez cepeškrāsns? Challenge accepted! Nākamnedēļ atrādīšu divas, līdz šim mīļākās receptes, kurās cukura daudzums samazināts līdz minimumam.

// Acīm redzamais, pārliecinoši augošais prieciņš – skaistās pavasara saulītes, tulpītes podiņā, kuras kā mīļš un īpaši patīkams pārsteigums šonedēl ienāca manās mājās. Līdz ar šīm skaistulēm ķeros klāt kādam īpašam, nedaudz intīmam projektam, kuru īsi pirms Valantīndienas ieraudzīsi arī Femme Farfalle.

// Op Art for Schon! …un diena pēkšņi kļuva krāšņāka.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s