11 – 17. 1. 16 / Rozā zeķītes, meklējam modeles un laimīga atkaltikšanās

Ir svētdiena. Kā jau stāstīju iepriekšējā svētdienā, klāt saraksts ar nedēļas prieciņiem :

 

// Izskatās, ka šogad būšu radoša un iztikšu bez plānotāja. Turpināšu veiksmīgi izmantot Ritas dāvināto, skaisti melno samta kladīti, bet šie sienas kalendāri gan izskatās ļoooooti kārdinoši. Tik vien kā jāizprintē un smuki jāpieliek labi redzamā vietā. Šeit atradīsi free printable.

// Medus!!! Nedēļas sākumā saniezējās pirksti, piemetās nemiers un pieķēros pumpai, kurai pieķerties noteikti nevajadzēja (uz sejas, blakus degunam – what?). Sāpēja, asiņoja, stipri apsārta. Internetā izlasīju, ka apsārtumiem un nelieliem iekaisumiem lieliski der medus – tīrs, salds lāča medus! Ticiet vai nē, be mazs pikucītis pāris minūšu laikā noņēma gan apsārtumu, gan iekaisumu. RECOMMEND!

// Tagad es gribu pavasari un plānas, rozā zeķītes

weekly2 copy

// Manā somā šobrīd bez ierunām atrodams Madara Daily Defence barojošais balzams, kuru lietot ne tikai sejas ādai, bet arī rokām un ķermenim. Ērti (somā nav jāsakrauj 3 dažādi krēmi, pietiek ar vienu) un strādā kā solīts. Uz doto brīdi Daily Defence gan esot pilnībā izpārdots un nav pieejams, bet no februāra vidus tas atkal gaidāms veikalu plauktos.

// Mana laimīgā atkaltikšanās ar Munio Candela, ar manu all time favorītu – zaļās tējas aromātu, kuru nu jau vairākus gadus nevarēju atrast nevienā veikalā. Wuhuu! P.S. Kur Rīgā atrodams lielākais šo sveču piedāvājums?

// Lai nu ko, bet deguna ādas poru dziļi tīrošās sloksnes uzskatu par ultimatīvo sejas kopšanas procedūru rotaļlietu. Ne man izteiktas poras, ne kkas obligāti tur jātīra, ne viņas ir super efektīgas, bet process tik ārkārtīgi amizants un dīvainā veidā atkarību izraisošs, ka reizi pāris nedēļās neliedzu sev šo procedūru. Ja poras Tev tomēr ir aktuāla problēma, iesaku izmēģināt Zandas mājās gatavoto poru tīrītāju

// Don’t be a secret, be a treasure! #MOONTREASURE

Beāte

6 responses

 1. Madara DD krēms ir tiešām jauks produkts, tomēr es viņu biju iedomājusies nedaudz balzamīgāku, kremīgas tekstūras. Lietoju tikai sejai, jo elkoņiem un rokām dikti iepaticies Elbow Grease pasta (kas tagad Lush veikalos ar 50 % atlaidēm tirgojas).
  o, poru tīrītājs bija patiešām lielisks atklājums, ko pat gatavoju pat vēl pēc tik ilga laika, jo nekas labāks nav tā arī atrasts :)

  Liked by 1 person

  • Līdz šim vēl ne reizi neesmu vīlusies drukas studijas TELPA (Tērbatas iela) darbā. Domāju, ka droši var doties pie viņiem :)

   Like

 2. Pingback: MÁDARA INSIDER BOX skaistumpaka ( pavasaris & rudens ) « femmefarfalle.com

 3. Pingback: monthly favorites / November 2016 « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s