garšvielu kapsulas / kapsulings

Lai arī ar Kapsulings Facebook’ā biju sadraudzējusies jau krietnu laiciņu, tomēr pa īstam iepazināmies un draudzību nostiprinājām pagājušā gada decembrī, kad laidām gaisā Femme Farfalle Ziemassvētku dāvanu ieteikumus, kur vienu no galvenajām lomām spēlēja arī Kapsulings.

Kapsulings saimnieki Ance un Valters ir radījuši divas garšvielu kapsulas – Ancīšus (kabatas izmēra brīvdienas) un Valterīšus (kabatas izmēra dziednieks). Iekļaujot šos divus garšvielu maisījumus savā ēdienkartē, dzīvei tiek piešķirts jauns asums un arī dziļums, kā saka Kapsulings saimnieki. Arī ietekme uz ķermeni un prātu ir jūtama, desmit centimetros virs zemes un smaidā pa visu seju. Tie, kas iedziļinājušies ajūrvēdā, būs noteikti sajūsmā arī par šo – garšvielas izvēlētas pēc autentiskām ajūrvēdas receptēm. Konkrētāk par garšvielām, kas tiek izmantotas, lasi kapsulings.lv!

KAPS-2

Valterīti ieteicams piebērt (jā, kapsulu atver un izber) pie silta piena, uzvārot tā saucamo Zelta pienu (no ajūrvēdas), un iegūt neskaitāmus pozitīvus ieguvumus pašsajūtai. Ancītis būs tieši laikā kopā ar kafiju, kakao, arī pienu, saldajiem ēdieniem – tam būs mums pierastāka garšu un smaržu buķete, tas labvēlīgi iedarbosies uz kofeīna un cukuru izvadīšanu no organisma.

Es nemaz neizprovēju kapsulas pievienot ēdienam, jo abas Kapsulings kapsulu paciņas pazuda milzīgā ātrumā –  tās beru klāt tējai ar pienu, lai ātri radītu variāciju par masala chai tēju, kā arī siltam sojas pienam, kas pats par sevi jau ir ļoti salds un savienojumā ar Kapsulings ir vislabākais našķis dienām kā šīs. Ja man jautātu pēc favorīta, tad es teiktu, ka tas ir Valterītis – esmu absolūts šo garšvielu savienojuma mīlis. Savienojumā ar lielisko formātu, kam ir iespēja ceļot līdzi Tev diendienā, jāsaka, ka Kapsulings ir spēruši lielu soli pretī manai un arī citu ikdienas atvieglošanai, uzlabošanai un pozitīvām pārmaiņām ķermenī un vairāk.

KAPS-4 KAPS-3

Rita

One response

  1. Pingback: 1. – 7. 2. 16 / Slaidā vidukļa līnija, kanēlis un omītes bibliotēka « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s