4 – 10. 1. 16 / Youtube bokss, Pelnrušķīte un svētdienas pica

 

Izrādās, ka man patīk rutīna. Nu tāda, kur es zinu, ka konkrētā laikā man ir jābūt konkrētā vietā, jo notiks konkrēts notikums. Vai arī – man patīk, ja zinu, ka konkrētā laikā šeit, femmefarfalle.com blogā, jābūt konkrētam ierakstam. Līdz šim tie ir bijuši mani mēneša favorīti (nemainīgi, katra mēneša noslēgumā, gandrīz 2 gadu garumā), bet, iespējams, laiks pievienot vēl kādu rakstu sēriju. Nedēļas pārskats.

Patiesībā šis varētu būt lielisks veids kā vizuāli dokumentēt katru to lietiņu, piedzīvojumu vai sajūtu, kura man katras 7 dienas atnesušas prieku. Nu tā, lai savu īslaicīgo atmiņu varu aptīt ap pirkstu.  Redzēs, kas no tā sanāks. Tad nu, lūk, pirmais nedēļas pārskats. Turpmāk katras nedēļas noslēgumā, svētdienā (…būsi klāt?):

Canon SX710 HS

// Kad ārā bija tik auksts, ka man viss vienalga un es palieku mājās, izaicināju sevi (…un aukstumu) 30 minūšu kikboksa treniņā. Lai gan no malas visticamāk izskatījos kā zilonis trauku veikalā, man ļoti, ļoti iepatikās!!! Šonedēļ raunds 2, 3 un 4! P.S. Man joprojām liekas, ka Reebok ražo vienas no visērtākajām sporta biksēm.

// Sestdienas rītā noskatījos pasaku filmu klasiku ” Cinderella” (2015) , bet svētdienas rītā 1978. gada mūziklu filmu “Grease”. Ja esi viena un garastāvoklis uz sapņošanu, skaties “Cinderella”, ja vēlies skatīties ko pozitīvu un kompānijā, izvēlies “Grease”. Jebkurā gadījumā – abas filmas ir Tava laika vērtas.

// Ā.. un svētdienas pankūkas mierīgi var aizstāt ar svētdienas picu gatavošanu.

// Labi, ka 2016.gadā neapņēmos biežāk velkāt svārkus (..lai gan vajadzētu), citādi jau pirmajās dienās šo apņemšanos būtu pārkāpusi.  Super veiksmīgs atlaižu laika pirkums Mango veikalā – melnās Elektra skinny jeans. Zemais viduklis, der garkājainām būtnēm, staipās un labi pieguļ. Ērtuma koificients 9 no 10!

// Nespēju beigt priecāties par Rusty Rodas Instagram profilu

// Varbūt ir pagājuši pat 10 gadi, kopš pēdējo reizi bildēšanai izmantoju ko citu kā spoguļkameru vai aifonu. Laiki mainās, redzēs kā es spēšu sadraudzēties ar šo mazo skaistuli, Canon SX710 HS

// … jorpojām lēni, bet ar milzīgu baudu pārlasu Garance Dore grāmatu “Love.Style.Life”

Beāte

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s