“Meija” svaigēšanas našķi

Ar “Meija” raw jeb svaigēšanas našķiem iepazinos īsi pirms Ziemassvētkiem un līdz tam par šāda tipa gardumiem zināju tuvu nullei. Tas tāpēc, ka, lai cik populāri tie šobrīd nebūtu, man tos vienkārši nekārojās. Līdz brīdim, kad ieslēdzās man labi zināmā, nevainīgā ziņkārība….

“Meija” nāk no manas dzimtās pilsētas kaimiņiem, Zosēnu pagasta un ir Dainas Elksnes aizraušanās ar svaigēšanu un kulināro eksperimentu rezultāts. Viņa rada interesantus, garšīgus un īpaši veselīgus našķus, kuru pagatavošanas pamatprincipā ir vēlme saglabāt maksimāli daudz veselīgo vielu un vitamīnu. Šis rezultāts tiek iegūts saudzīgajā pagatavošanas (kaltēšanas) procesā, kurā netiek pārsniegts 45 grādu karstums.

Meija Raw

Mani favorīti :

Pikantie kale čipši ar makas sakni / Sastāvā : kale lapu kāposts, indijas rieksti, ābolu etiķis, sīpolu pulveris, makas sakne, jūras sāls, kaienas pipari (50g – 3.50eur)

Kale čipši ar papriku / Sastāvā : kale lapu kāposts, indijas rieksti, paprika, sīpolu pulveris, kurkuma, jūras sāls, ābolu etiķis  (50g -3.50eur)

Karoba – kokosriekstu braunijs ar godži ogām / Sastāvā : dateles, indijas rieksti, Brazīlijas rieksti, kokosriekstu čipši, karoba pulveris, godži ogas, kakao sviests, apelsīna ēteriskā eļļa (100G – 4,50eur)

Meija raw uzkodas

 

Svarīgi pieminēt, ka, lai arī pirmajā brīdī izskatās, ka iepakojumā ir salīdzinoši neliels daudzums (…100 g braunija? Tīrais sīkums!), jebkurš svaigēšanas produkts ir pietiekami sātīgs. Kā arī – tiešām tīro un tāpēc arī koncentrēto sastāvdaļu dēļ nevajadzētu pārcensties ar lietošanas daudzumu, vismaz tāds ir mans novērojums. Citādi  – ņam, ņam, ņam!

“Meija” produkciju vari pasūtīt privāti, sūtot vēstuli viņu Facebook lapā vai sameklēt “Born In Latvia”, veikalos “Spice House“,  “Ķimene” un Valmiermuižas tirgotavā. Aptuvenās cenas no 2.20eur līdz 5eur

Beāte

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s