monthly favorites / December 2015

 

Femme Farfalle Ziemassvētki jeb #FFZiemassvetki. Savā otrajā bloga pastāvēšanas gadā ķērāmies vērsim pie ragiem un Ziemassvētkiem veltījām ne tikai iedvesmojošus rakstiņus no ikdienas, bet arī vairākus apjomīgākus dāvanu ceļvežus, kuri, cerams, noderīgi bija ne tikai mums, bet arī Tev! Esmu patiesi gandarīta, ka aizsākām ko jaunu, ka ieguvām jaunus un paliekošus draugus un, ka pamazām, bet pārliecinoši sākam aizsniegt augstākus apvāršņus! Tiešām, tiešām prieks! P.S. Vēl līdz pirmdienas plkst. 21:00 vari paspēt piedalīties mūsu un H&M Home kopīgi rīkotajā Instagram konkursā un iegūst iespēju laimēt 50eur dāvanu karti pirkumiem H&M Home!!!

Garance Dore grāmata “Love Style Life”. Tajā pašā sekundē, kurā uzzināju, ka skaistā, talantīgā illustratore un fotogrāfe Garance Dore izdos grāmatu zināju, ka vēlos to redzēt savās rokās. Viņas karjerai un blogam sekoju jau, šķiet, gadus piecus un vienmēr esmu apbrīnojusi viņas darba ētiku, neapšaubāmi perfekto gaumi un drosmi būt pašai, būt absolūti autentiskai. Grāmatā atrodami stāsti par viņas bērnību, par karjeru, par attiecībām, par iedvesmām utt. Tās saturu šobrīd glabāju kā tādu mazu, skaistu dārgumu….

love style life book, kiehl's, femmefarfalle, meija

Kiehl’s nakts koncentrāts un Kiehl’s lūpu balzams (bumbieru). Beidzot man bija iespēja iepazīties un lietot Kiehl’s kosmētiku. Tik daudz laba biju dzirdējusi tieši par tumši zilās pudelītes nakts koncentrātu, ka bija pēdējais laiks ķerties tam klāt un pārbaudīt uz savas ādas. Vīlusies nebiju. Uzreiz var ne tikai fiziski sajust, bet arī ar acīm ieraudzīt tā efektivitāti – āda nākamajā rītā pēc koncentrāta lietošanas ir manāmi maiga un ieguvusi zaudēto mirdzumu utt. Jāuzmanās vien no tā, lai koncentrāts netiktu nelietots pārāk lielā daudzumā (3 pilītes no pipetes ir tieši tik, cik nepieciešams). Lūpu balzāms kā lūpu balzāms – dara savu darbiņu un smaržo, manuprāt, diezgan unikāli – pēc bumbieriem.

Oriflame skrubis sejai ar alvejas ekstraktu. Kurš meklē, tas atrod! Lai gan šobrīd lietoju divus dažādus, labu skrubi sejas ādas attīrīšanai atrast nemaz nav tik viegli. Pēc ilgākiem meklējumiem kopsumā būs atradušies veseli trīs un šis ir viens no tiem – želejveidīgā konsistence lieliski attīra un mīkstina, mazie graudiņi ir pietiekami maigi un smalki, lai netraumētu trauslo sejas ādu. Vienīgais mīnus manā grāmatā – izteiktais alvejas aromāts, bet ar aromātiem man vienmēr iet grūti…

Iebis kaklarotaPirmo reizi Iebis pieminēju mūsu “Femme Farfalle dāvanu maisā : VIŅAI“, kur kā ieteikumu piedāvājām izvēlēties kādu no mākslinieces burvīgajām illustrācijām. Šoreiz mani sajūsmas saucieni dodas pie minimālistiskā stila, melnbaltās kakla rotas, kura decembrī uz mana kakla pamanījusies būt ne vienu reizi vien. Tas tāpēc, ka tā ne tikai ir tieši manā gaumē, bet arī viegla svarā, ērta nēsāšanai zem cieša mēteļa vai džempera un piestāv būtībā pinīgi visam, kas atrodams manā garderobē.

Meija pikantie kale čipši. Man garšo kale lapu kāposti, es izbaudu kraukšķīgus ēdienus un manam organismam jūtami nepieciešama makas saknes klātbūtne. Milzīgs bija mans pārsteigums, kad visas šīs lietas ieraudzīju raw uzkodu mājražotāju Meija čipšu paciņas sastāva aprakstā ( kale lapu kāposts, makas sakne, indijas rieksti, ābolu etiķis, sīpolu pulveris, jūras sāls, kaienas pipari). Ļoti garšīgi, ļoti veselīgi, spēcinoši un tas viss, protams,pazuda minūšu ātrumā! Šobrīd pamazām garšoju arī pārējo Meija produkciju, apraksts drīzumā…

Beāte

3 responses

  1. Pingback: everyday make-up bag « femmefarfalle.com

  2. Pingback: monthly favorites / November 2017 « femmefarfalle.com

  3. Pingback: 3 beautiful ladies inspiring me « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s