Colorfall :: krāsu ritms Tavai garderobei

To, kas slēpjas aiz vārdu salikuma Colorfall, mēs atklājām šī gada rudenī, kas tikai loģiski, jo tas viss sākās ar skaistiem un, es pat teiktu, elegantiem lietusmēteļiem sievietēm un meitenēm. Rudens mēteļi visi kā viens ir ūdens un vēja necaurlaidīgi. Tiem ir sievišķīgi piegriezumi, taču funkcionalitāte nekur nepazūd – ir īpaši domāts par dāmām, kas pārvietojas ar velosipēdu, tāpēc mēteļi šūti tā, lai tas neapgrūtinātu kustību (apskaties tos šeit). To radītāja, protams, nestāv uz vietas un nebija ilgi jāgaida, lai klajā nāktu arī ziemas mēteļu kolekcija.

IMG_6054

Ziemas mēteļi ir darināti ar rokām, izmantojot vilnu to virsējam slānim, sinteponu to siltināšanai un satīnu oderēm, lai padarītu to vēl patīkamāku ādai, kakla un piedurkņu daļā iestrādāti merino vilnas ieadījumi. Nupat ziemas mēteļu kolekciju papildinājusi arī klasika – melnā krāsa.

Colorfall veidotāja Lauma ar šī zīmola radīšanu ir piepildījusi bērnības sapni – uzšujot lietusmēteli no plastikāta maisiņa savai lellei, viņa paziņoja, ka, kad izaugs liela, darinās lietusmēteļus arī cilvēkiem. Un viņai tas ārkārtīgi labi izdodas! Colorfall galvenais uzdevums ir padarīt skapja saturu krāsām piepildītāku. Lai arī kā šķiet, ka lielākā daļa cilvēku tomēr no krāsām baidās, tomēr Laumas darbiņš ir pierādījums pretējam. Viņai ir lērums klientu ne vien tepat, Latvijā, bet arī ārzemēs. Lauma ir piepildījusi savu sapni un mēs ārkārtīgi lepojamies!

IMG_6056 IMG_6032

IMG_6049

IMG_6043

Mēteļu cena: 139 euro un 149 euro. Mēteļus iespējams iegādāties Colorfall darbnīcā Valdemāra 24, etsy.com, kā arī Kalnciema kvartāla tirdziņā.

Rita

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s