ko darīt Berlīnē? 3.daļa / mazie veikaliņi

Klāt trešā un noslēdzošā daļa ierakstu sērijai “ko darīt Berlīnē?”. Šoreiz par vietām, kuras manai sirdij liek izlekt no ierindas un acīm mirdzēt priekā un baudā, ko tās redz – mazajiem dizaina veikaliņiem. Sākot ar mazu un vēl neiepazītu zīmolu niekiem, kas iekļaujas katrā budžetā, beidzot ar skandināvu stikla izstrādājumiem un, piemēram, Bauhaus oriģinālprodukcijas veikalu, kas atrodams Bauhaus muzejā – viss pieejams, apskatāms un nopērkams. Turpinājumā par trim lieliskām, konceptuālām vietām, kurām pavisam nejauši uzdūrāmies un kuras mums ļāva arī iemūžināt:

 

TYPE HYPE

Relatīvi liela kafijas un uzkodu vieta, kas uzcelta uz tipogrāfijas darbnīcas lauriem. Šeit var iegādāties skaistas dizaina lietas, kas pārstāv visus alfabēta burtus  – spilvenu afabēts, pierakstu blociņu alfabēts, vīna pudeļu alfabēts (ar saturu, protams), tašiņu un kartiņu alfabēts, tā es varētu turpināt ilgi. Tik tiešām – visas šīs preces pieejamas ar dizainu, kas iekļauj katru burtu alfabētā. Es teiktu, ka vienkārši ideāla vieta, kur iegādāties dāvanas, un, protams, nobaudīt tiešām gardus dzērienus un palasīt kādu žurnālu interjerā, kas ne vien liek justies labi, bet arī izskatās vairāk kā baudāmi.

Dizains-6

Dizains-4 Dizains-3

Dizains-5

 

AMAZING CROCODILE

Jau specifiskāks dizaina veikaliņš, kas gadījās mūsu ceļā. Šeit var apskatīt un iegādāties gan dažādus izdrukas un sietspiedes darbus, gan dizaina trauku kolekcijas, skaistu mājas tekstilu, dažas mēbeles un ārkārtīgi glītas lampas. Ak, Berlīne, Tu tā lutini!

Dizains-7

Dizains-8

 

HARMONY

Atmetot racionalitāti un objektīvus kritērijus, šī nejauši uzietā vietiņa bija mans favorīts. Iespējams tādēļ, ka šī bija pirmā bodīte, kurā iegājām, varbūt arī tādēļ, ka šeit viss tiešām bija manā gaumē – tumšie un zemes toņi, tīrība formās un faktūrās. Veikaliņš pārpilns ar moderniem, askētiskiem risinājumiem mājām, kā arī šo to sievišķīgu mums, meitenēm.

Dizains-2 Dizains-1-2

Dizains-1

Kopumā Berlīne ļoti patīkami pārsteidza ar šādām mazajām dizaina bodītēm – to te ir daudz un izvēle ir vairāk nekā plaša. Atliek vien atrast savai gaumei visatbilstošāko. Līdz sirds dziļumiem manējie noteikti bija tieši šie augstākminētie.

Rita

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s