monthly favorites / November 2015

 

Kokosriekstu eļļa matu galiem, sejai. Beidzot arī es oficiāli esmu ielekusi vilcienā, kura nosaukums daudziem jau zināms –  “Kokosriekstu eļļa visur un visam!“. Šobrīd galvenokārt to izmantoju tieši skaistumkopšanā.  Eļļa ir perfekta dziļākai sejas ādas mitrināšanai, kad gadalaiku maiņa, aukstums, vējš un lietus mūs nežēlo un šur tur atstāj sausākas ādas laukumiņus. Tā kalpo arī kā kondicionieris matiem – pavisam nelielu daudzumu eļļas sasildu pirkstu galos un uzmanīgi ieklāju spurainajos matu galos! Ja nekad agrāk neesi to mēģinājusi, noteikti atceries, ka, ja eļļa būs pa daudz, mati Tev nepiedos un tie būs jāmazgā no jauna, bet citādi kalpo lieliski!

Kokosriekstu eļļa

Oriflame The One Illuskin foundation. Izvēloties tonālo krēmu ikdienas lietošanai,  vados pēc dažām vienkāršām tā īpašībām – tam jābūt vieglas konsistences (starp BB krēmu un full coverage), tas nekādā gadījumā nevar radīt matētas adas efektu, tam jāklājas viegli, vienmērīgi un tā bāzes tonim jābūt smilškrāsas, nevis rozīgam, Godīgi sakot, negaidīti, bet Oriflame The One tonālais krēms atbilst visām šīm īpašībām. Man tiešām ļoti patīk! Bonusiņš vēl par neuzmācīgi patīkamo krēma aromātu…

Oriflame The One foundation

 

Nestea ziemas dzēriens ar kanēļa un ābola garšu. Rakstot šo rindkopu, redzu, ka uz virtuves galda sagatavotas stāv divas pudelītes. Kad novembra favorītu raksts būs pabeigts, liešu dzērienu katliņā, kārtīgi uzsildīšu, pievienošu garšvielas un pāris mandarīna šķēlītes. Nu tā, lai siltāk.. Tad liešu termosā un nesīšu draudzenei, jo viņai šodien nedaudz salst. Kas var būt labāks kā iepriecināt kādu ar ko siltu un garšīgu. Burvīgs atklājums novembra mēnesī!

Nestea ar kanēļa un ābola garšu

 

Andrito kafija ir ne tikai skaista ārēji (tas iepakojums. ..ahhh!), bet arī ļoti garšīga iekšēji. Neesmu kafijas superspeciāliste, tāpēc gari komentēt par garšas niansēm nevaru un īsti negribu. Vadīties varu tikai pēc savām garšas kārpiņām un salīdzinājuma ar citām iepriekš dzertajām kafijām. Šobrīd tieši šī ir regulāra manu brīvdienu sabiedrotā un ilgāku laiciņu tā, šķiet, arī paliks!

Andrito kafija

Filmas Inside Out , The Age of Adaline un Hitting The ApexPēc ļoti gara pārtraukuma, viena mēneša ietvaros paspēju noskatīties salīdzinoši daudzas un salīdzinoši ļoti dažādas filmas (…nu ja, vakari tagad tumši , ārā auksts un filmas liekas ļoti ekselenta izvēle vakara pavadīšanai). Šīs trīs bija manas absolūti mīļākās – gandrīz psihodēliskā animācijas filma par dzīves gudrībām Inside Out, sapņaini skaisti romantiskā filma ar pavisam nelielu sci-fi piesitienu The Age of Adaline un dokumentālā un manā gadījumā arī izglītojošā filma par izcilākajiem MotoGP braucējiem Hitting The Apex. Ko nu sirds, kurā brīdī kāro vairāk, bet visas absolūti lieliskas!

Visām filmām pa vidu arī Flesh & Bone – seriāls astoņās, izcili skaistās, gandrīz stundu garās epizodēs. Divi fakti, kurus nespēju ignorēt – seriāls ir par balerīnām un tā producente Moira Walley-Beckett piedalījusies arī gandrīz absolūti ģeniālā seriāla Breaking Bad veidošanā. Nedaudz mistikas, stipri daudz reālisma un skaistuma. Turu īkšņus un gaidu 2.sezonu!

Beāte

4 responses

  1. Pingback: everyday make-up bag « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2016.gadā « femmefarfalle.com

  3. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VIII « femmefarfalle.com

  4. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s