labas nakts rituāli

Mani labas nakts rituāli – mirdzošākām acīm, pievilcīgākai ādai, platākam smaidam un absolūti vislabākajam garastāvoklim.

Nakts-4

Uoga Uoga Great Night barojošā, attīrošā eļļa

Lai gan produkts definēts kā kosmētikas noņēmējs, to nekad tādā veidā neesmu lietojusi, jo mulsina instrukcijā rakstītais, kas aizliedz to lietot acu zonā. Lietoju to kā barojošu līdzekli un atstāju eļļu uz sejas visu nakti  – sejas āda no rītiem mirdz! Lietoju to vien maksimums divas reizes nedēļā, taču sejas ādas stāvoklis ir manāmi labāks – tā ir mitrināta un ieguvusi veselīgāku nokrāsu. Mani itin nemaz nemulsina apelsīnu aromāts (jo neesmu citrusaugļu fans). Šis ir mans pirmais iepakojums, taču jau tagad zinu, ka gribēšu nākamo.

Nakts-2

Madara Regenarating Night Cream atjaunojošs nakts krēms

Šis bija mans pirmais Madara produkcijas pirkums pēc tiešām ļoooti garas pauzes. Agrāk Madara produkti man izraisīja baisu alerģiju. Tik tiešām nezinu, kas mani pamudināja iegādāties šo krēmu, bet esmu sajūsmā, arī ādai itin nekas nav pret. Es dievinu tā smaržu – pēc pļavas, vasaras un siena šķūņa :) Pie produkta atsauksmēm lasīju, ka kādas meitenes puisis esot atteicies viņai gulēt blakus, jo smarža esot atbaidoša – manai kopdzīvei šis krēms necik netraucē. Iepakojums ir ērts un pumpītis strādā lieliski. Starp citu, tuvojas arī Madara labo cenu diennakts, kuras ietvaros arī iegādājos krēmu. Savukārt mana mamma ir sajūsmā par Age Recovery eļļu, ja nu gadījumā nezināt, ko savām mīļajām mammām uzdāvināt tuvojošajos svētkos.

Nakts-7

Thayers Rose Petal Witch Hazel with Aloe Vera

Ilgi esmu šeit par to klusējusi, bet nu jārauj priekškars vaļā – esmu milzīgs vietnes iherb.com fans un ļoti daudzi kosmētikas produkti, kurus lietoju ikdienā, nāk tieši no turienes. Esmu izmēģinājusi neskaitāmi daudz līdzekļus un nupat, nupat jau atradusi visu to labāko savai ādai. Viens no tiem ir fantastiskais toniks ar aloe vera un ārprātīgi labu rožu aromātu. Sejas āda pēc tā ilgākas lietošanas patiešām paliek manāmi mirdzošāka. Nevaru iedomāties savu gulētiešans rituālu bez šī rožu aromāta.

Nakts-6

Grandpa’s Thylox Acne Treatment Soap with Sulfur

Arī šīs ziepītes ir iegādātas iherb.com. Kad likās, ka esmu jau visu iespējamo, kas palīdzētu cīnīties ar spītīgajām pumpām izmēģinājusi, tad manās rokās nonāca šīs. Ar tām pāris reizes nedēļā dienas beigās mazgāju seju profilakses nolūkā. Mazgājot katru dienu, mana sejas āda paliek pārāk sausa, taču no pumpām ne miņas.

Rita

2 responses

  1. Pingback: Skaistumkopšanas produktu apskats / 1.daļa MADARA « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Skaistumkopšanas produktu apskats / 2.daļa UOGA UOGA « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s