25 lietas, kuras iemācījos sasniedzot 25

Šodien ir mana dzimšanas diena! Ja man būtu dzimšanas dienas torte, tajā būtu jāatrod vieta tieši 25 skaistām svecītēm (..tas varētu izskatīties lieliski! ….tas bija tik burvīgi – kā bērnībā, ar karstāko vēlēšanos prātā, visas svecītes nopūtu vienā reizē, jēee! ) Eh, divdesmit un pieci. Labi, ka šis nodzīvoto gadu apzīmējošais skaitlis ir tikai divu matemātikā izmantotu elementu, ciparu duets, jo patiesība ir tāda, ka joprojām jūtos kā savos gados 20, kad priekšā vēl viss neiepazītais, jaunais, satraucošais, kad pārliecība par saviem spēkiem ir neizmērojama, bet ko ar šo pārliecību iesākt, vēl nojausmas nav….Nojausma man ir tikai par šīm 25 lietām, kuras laika gaitā esmu piedzīvojusi, iemācījusies un pieņēmusi par patiesām esam :

25-2a

25ziedi

 1. Absolūti visu lietu pamatā ir balanss. Iegūt to nav viegli, bet, ja izdevies, par katru Tev pienākas ja ne īsta, tad vismaz šokolādes medaļa noteikti.
 2. Ieklausies savā ķermenī, viņš visu svarīgo pateiks Tev priekšā. Kad esi izsalcis – ēd, kad jūties noguris – velti mirkli atpūtai vai dodies gulēt, kad esi bēdīgs – raudi, kad esi priecīgs – smaidi, smejies!
 3. Kvalitatīvs miegs ir labāks par jebkuru ballīti.
 4. Dzīves laikā Tu pazaudē draugus un to vietā iegūsti jaunus. Pat īpaši tuvos..
 5. Fiziskas aktivitātes uzlabo garastāvokli. Tur pie vainas mans labais draugs serotonīns. Izmanto to!
 6. Grāmatas ir interesantas tad, ja no tām var iemācīties ko jaunu un noderīgu.
 7. Victoria Secret šovi ir labākā motivācija treniņam. Būtībā arī šaurākai (…kas nebūt nenozīme sliktākai) ēdienkartei un skaistākai ikdienai kopumā. Varbūt izklausās sekli, bet šo modeļu mirdzošā āda, skaisti trenētie augumi un smaids izsaka visu un, nē, tur nav fotošopa.
 8. Nekad nedrīkst apstāties, nekad. NEKAD.
 9. Cilvēki mainās, mainīties vari arī Tu. Ar norunu, ka tikai uz labu, ok?
 10. Svarīgākās attiecības Tavā dzīvē ir Tavas attiecības ar sevi.
 11. Rīti neapšaubāmi ir labākā dienas daļa un brokastis garšīgākā ēdienreize.
 12. Mājas uzkopšanai piemīt meditatīvas spējas.
 13. Ir dienas, kad “Keeping Up with the Kardashians” ir vienīgā lieta, kuru vēlies redzēt un tas ir pilnībā ok.
 14. Kļūdīties ir cilvēcīgi. Mācies no kļūdām un nebaidies tās pieļaut.
 15. Ja ļoti sāp sirsniņa, labāk šīs sāpes ir tiešām patiesi izdzīvot, izsāpēt, nevis ignorēt vai slēpt. Tik pat ļoti – ja esi par kaut ko kaut tikai nedaudz priecīgs, dalies! Stāsti, smaidi, smejies, izbaudi! Šie mirkļi ir svēti.
 16. Dievinu to mieru, kurš sajūtams esot mežā, esot pie jūras vai argrā rudenī meklējams ābeļdārzos un lauku māju pagalmos.
 17. Ēst gatavošana ir labākā relaksācija. Ommmmmm…
 18. Pareizā elpošanā ir reāls spēks (…dziļa ieelpa, vēl dziļāka izelpa, tā, lai piepūšas vēders, nevis krūtis). Tā ne tikai nomierina, bet arī ļauj atstāt to it kā nevainīgo Ibumetina tabletīti dziļāk atvilktnē.
 19. Uztraukumus vienmēr var izdziedāt, izdejot vai vismaz izrunāt.
 20. Ziedu klātbūtne dara mani patiesi  laimīgu. Ticu, ka tie laimīgu dara arī cilvēku, kuram tos dāvinu. Dāmas un kungi – dāviniet ziedus!
 21. Brīdī, kad telefona numurs sāc rakstīt kalkulatorā, kafijas krūziti nes uz vanasistabu vai  pār mēli sāk raisīties vārdi dīvainā valodā – apstājies, Tu esi nogurusi!
 22. Mana komforta zona ir pilsēta un tieši tāpēc tik ļoti novērtēju laiku, kuru varu pavadīt laukos. Mīlu to mieru, klusumu un īstumu – pašu izaudzēto siltumnīcā, pašu iekopto dobītēs, lapu grābšanu rudenī utt. Kādu dienu ļoti vēlētos savu dārziņu, savas puķu dobītes un savu šūpuļtīklu ozola zaros.
 23. Rakstīt ar roku joprojām ir nenormāli forši. Rakstīt “to- do” listes arī ir forši, izsvītrot padarīto vēl foršāk.
 24. Lai cik ļoti man patiktu ēst veselīgi, pievērst uzmanību uzturam un tā ietekmei uz organismu kopumā, dažkārt visa tāfelīte šokolādes vai parastākais veikala cepumiņš, šķiet, ir daļa no tā sauktās dzīves baudīšanas.
 25. Lieki piebilst – man joprojām ir daudz, daudz ko mācīties.

25_profile

Beāte

8 responses

 1. Domāju, par to apstāšanos daudz varētu oponēt sakot, ka apstāties nav vājums, bet smelt enerģiju jaudai uz priekšu, bet zinot sevi, domāju, arī citi skorpioni nemīl apstāties, tāpēc Tevi ļoti labi saprotu!
  Daudz laimes! :)

  Like

   • Paldies!!!

    Ha, jā! Skorpioni tik tiešām nemīl dīkstāvi un vienmēr vēlas kustēties uz priekšu :) Astotajam punktam vārds “nepadoties” drosi vien būtu precīzāks, bet kā jau nemierīgais skorpions – izvēlos to vārdu, kurš ikdienas ritumam piemērotāks.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s